настільні ігри для вечірокКолись Гікача запрошували на вечірки... Тоді ще він був молодий, красивий і стрункий, носив довге шовковисте волосся, а його печінка витримувала будь-які узливання і страви. З тих пір багато чого змінилося, особливо в плані настілок. Задоволення Гікачу приносять вже трохи інші речі. Але, як то кажуть, руки пам'ятають... Нехай ваш вухатий слуга все рідше буває на вечірках, він знає, що вони таке. Він як і раніше здатний відрізнити круту вечірку від отстійної. Він не забув, як це бути на одній хвилі з усіма і як фігово нудьгувати в натовпі начебто близьких друзів.

Іноді гості починають нудьгувати, таке буває. Всі вже наїлися і напилися, наситилися або навіть переситилися товариством один одного. Це не виправиш добавками і десертами, піснями або танцями. Потрібні якісь пригоди, нові емоції, якийсь виклик. Однак далі потрібно діяти максимально обережно; як раз про цей переломний момент постійно торочать навчені досвідом батьки, а ми їх не слухаємо. Саме зараз ваші друзі можуть почати військову кампанію і піти бити морди і скла, що може закінчитися плачевно для обох сторін.

Так чим ж потішити дітлахів, щоб вони не наламала дров, не загриміли за грати і не завагітніли? Гікач пропонує настільні ігри для вечірок. Він переконаний, що такі ігри як можна краще займуть будь-яку компанію. Ваші друзі зможуть направити свою енергію в правильне русло, повеселитися і відтягнутися, поприколюватися, пожартувати і потролити ближнього свого. І за це їм нічого не буде. Яку гру запропонувати - залежить від самої компанії. У Гікача є ігри без гальм для безсовісних і відв'язних, ігри з еротичним підтекстом, застільні ігри для любителів бухнути і, звичайно ж, вся світова класика товариських ігор для звичайних людей.

КАРТИ КОНФЛІКТУ І ЕПІЧНІ СУТИЧКИ БОЙОВИХ МАГІВ

Почнемо з найжорсткіших, абсолютно нецензурних, пошлих і вульгарних ігор, просочених чорним гумором. Гікач вважає, що дві кращі настільні ігри для великої компанії дорослих - це «Карти конфлікту» від видавництва iPartyGames і «Епічні сутички бойових магів», локалізовані компанією Hobby World.                                                

  • «Карти конфлікту». Серія непристойних і неполіткоректних паті-ігор з гумором нижче пояса. У гру може грати до тридцяти чоловік одночасно, наприклад, вся студентська група. Завдання гравців - підібрати саму прикольну карту відповіді до карти питання. Той, чия відповідь більше сподобається Картковому Бро, отримає в нагороду карту поточного питання. В кінці переможе гравець, що назбирав більше карт питань.
  • «Епічні сутички бойових магів». Божевільна серія непристойних товариських ігор про протистояння бойових магів в замку Спрутобійні, на горі Черепламені, на грібучому болоті, в хоромах пристрасті і т.д. У «Сутички» може одночасно грати до шести осіб. Учасники прагнуть знищити супротивників, складаючи заклинання з карт заводил, наворотів і прихідів.

Також варто згадати дорослу версію «Кодових імен» - «Глибоко під прикриттям», блудну версію «Вибухових кошенят» і паті-гру про розборки в мафіозному картелі - «Зелений мексиканець».

ЕРОТИЧНІ НАСТІЛЬНІ ІГРИ ДЛЯ ВЕЛИКОЇ КОМПАНІЇ ДОРОСЛИХ

Гікач може порадити парочку еротичних ігор для розкріпаченої і безсоромної компанії:

  • «Кортекс 18+» від видавництва Стиль Життя. Спеціальна пікантна версія логічної гри «Кортекс». Одночасно може грати до шести осіб. Гравці відкривають карти завдань і наввипередки намагаються знайти вихід з лабіринту пристрасті, перераховують по пам'яті інтимні аксесуари, шукають неповторні секс-іграшки, пози з «Камасутри» які підходять і т.п. Родзинкою гри є тактильні карти. Пощупайте і скажіть, що це - груди, вібратор, імбир або гумове каченя?
  • «ЕРОдит». Відгадування слів і фраз на заборонені теми. Одночасно може грати до шести осіб. Випала грань кубика визначає тип завдання. Поточний гравець пояснює фразу або слово зазначеним способом.

АЛКОГОЛЬНІ НАСТІЛЬНІ ІГРИ ДЛЯ ДОРОСЛОЇ КОМПАНІЇ

настільні ігри для великої компанії дорослихЛовіть трійку кращих застільних ігор, які дозволять поєднати приємне з цікавим:

  • «Йорж». Класика алкогольних ігор для компанії до дев'яти осіб. У свій хід гравець відкриває карту і намагається виконати завдання на ній. Якщо не вийшло - п'є штрафну. Коли відкривається карта «Білого ведмедя», всі ховаються під столом. Останній, хто сховався, отримує цю штрафну карту - мінус п'ять очок. В кінці гравці отримують по одному очку за кожну карту виконаного завдання. Перемагає гравець з найбільшою сумою очок.
  • «Будьмо!». Український варіант гри «Йорж» - ще більш веселий за рахунок національного колориту. У «Будьмо!» може одночасно грати до десяти чоловік, так що, якщо ви шукаєте настільні ігри на велику компанію, то «Будьмо!» буде трохи краще «Йоржа».
  • «Градус». Ще одна шалено прикольна гра від вітчизняного виробника. У «Градус» теж може грати до десяти осіб одночасно. Гравці будуть ворушити звивинами, рухати тілом, заробляти очки, а потім пропивати їх. У комплекті шість типів завдань, серед яких є і шокуючі, і еротичні.

КРАЩІ НАСТІЛЬНІ ІГРИ ДЛЯ ВЕЧІРОК

Гікач ще ніколи не складав свій особистий ТОП кращих паті-ігор для великої компанії (від шести чоловік). Що ж, прийшов час зробити це:

  1. «Кодові імена», перекладені на російську мову «GaGa Games». Суперпопулярна гра, яка вважається найкращою компанійський грою в світі. Капітани дають асоціативні підказки членам своєї команди, а ті шукають своїх агентів в місті. У гру може грати до восьми чоловік одночасно.
  2. «Капітан СОНАР», локалізований компанією Crowd Games. Інноваційна командна гра про битву підводних човнів. Учасники виконують обов'язки капітана, старпома, інженера і радиста. Грати можна в покроковому режимі або в режимі реального часу.
  3. «Декодер» від Lavka Games. Головний конкурент «Кодовим ім'ям». Шифрувальники передають членам своєї команди закодовані слова-асоціації, а противники намагаються перехопити і розгадати ці коди.
  4. «Бенг!» Крутий компанійський вестерн з прихованими ролями, в якому учасники прагнуть обчислити, хто є хто, щоб підсобити своїм союзникам і розправитися з противниками. Шериф і його помічник повинні знищити всіх негідників, бандити - пристрелити шерифа, а ренегат - просто залишитися останнім хто вижив.
  5. «Діксіт» (або його російський аналог «Імаджинаріум» від Cosmodrome Games). Прекрасна гра на відгадування асоціацій.
  6. «Еківоки». Популярна гра на відгадування слів або виразів. Ведучий кидає кубик і пояснює завдання на карті тим чи іншим способом - іншими словами, задом наперед, жестами, малюванням або за допомогою гри «данетки». Справжні Еківоки починаються, коли випадає «шістка» - гравець або співає пісню, або ліпить фігури з пластиліну.
  7. «Повелитель Токіо». «Цар гори» на кубиках від Річарда Гарфілда, творця колекційної карткової гри «Magic the Gathering». Фанова гра, в якій учасники стануть величезними монстрами, інопланетянами і роботами. Протягом гри вони будуть мочити один одного і боротися за місто Токіо.
  8. «Криміналіст: Вбивство в Гонконзі». Детективна розмовна гра, яка взяла найкраще від «Мафії» і «Клюедо». Вбивця затесався в ряди слідчих. Гравці намагаються обчислити його, знайти знаряддя злочину і головний доказ. Розслідування ведеться три раунди, протягом яких ведучий дає слідчим підказки.
  9. «Містеріум» від української компанії iGames. Ще одна детективна гра, в якій екстрасенси що потрапили в особняк намагаються розкрити древній злочин. Вони отримують від ведучого-примари асоціативні підказки. В кінці гри екстрасенси повинні назвати ім'я вбивці, місце і знаряддя злочину.
  10. «Манчкін». Культова паті-гра, яку згадують першою, якщо просять порадити гри для вечірок настільні. «Манчкін» - пародія на фентезійні рольові ігри, в якій учасники мочать монстрів, підставляють друзів і прокачують собі рівні. Перемагає той, хто першим досягне десятого рівня.
  11. «Гноми-шкідники» (також відомі як «Саботер»). Компанійська гра про будівництво підземних тунелів. Гноми намагаються знайти золото, а прихований зрадник-саботер всіляко заважає їм.
  12. «Вибухові кошенята». Цинічна гра про кошенят що вибухають з механікою перевірки вдачі по методу російської рулетки. У базову гру може грати до п'яти осіб одночасно, проте доповнення «Розривне кошеня» збільшує максимальну кількість учасників до шести осіб. Прикольна гра, що має відмінні відгуки.

Всі ці ігри ви можете знайти в інтернет-магазині Гікача зовсім недорого. Якщо ж гра коштує не так дешево, як ви очікували, то напевно її вартість пояснюється багатою комплектацією.

НАСТІЛЬНІ ІГРИ ДЛЯ ВЕЛИКОЇ КОМПАНІЇ. КУПИТИ В МАГАЗИНІ ГІКАЧА

Знайшли відповідну гру в каталозі? Чи влаштовує ціна? Можете відразу замовити вподобану гру, оформивши швидке замовлення, або оплатити, використавши свою накопичувальну знижку. Доставка проводиться транспортними компаніями по території країни - Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, інший населений пункт, вся Україна.