Азарт - дивовижна людська емоція, пов'язана з передчуттям успіху. Ходить пліч-о-пліч з ризиком і випадковістю. Характеризується повною залученістю в процес і непереборним бажанням продовжувати.

Зміст:

Якщо вміти управляти азартом - або, принаймні, контролювати його - то можна навіть отримати певну вигоду у грі та в житті. Головне, вчасно зупинитися, спасувати, зіскочити. Не погоріти та не відчути на собі руйнівний ефект азарту.азартні настільні ігри

Але легко сказати - зупинитися... Не все так просто, коли відчуваєш, що везе, що удача аж пре, що можна зірвати куш. Треба б встати та піти хоч з якимось виграшем, проте в голові рефреном звучать чиїсь слова: «хто не ризикує - той не п'є шампанське». Куди там зупинитися, якщо такий настрій, якщо адреналін б'є ключем!

Азарт в законі

Настільні азартні ігри - розумна відповідь всяким тоталізаторам, казино, ігровим автоматам, простим картковим іграм і лотереям, що наживаються на слабкостях лудоманів, людей із ігровою залежністю. Звичайно, в більшості настілок - якщо тільки це не євросухарі та не абстракти - присутній елемент випадковості у вигляді карт, гральних кубиків, жетонів в мішечку тощо. Та й взагалі: з французького азартна гра («jeu de hasard») перекладається як «гра випадку», а це означає, що будь-які настільні ігри, де є рандом, можна назвати азартними.

Так, та не так! Потрібно розуміти, що в настільних іграх використовується світла, конструктивна сторона випадковості. Рандом необхідний для генерації цікавих подій і незвичайних ігрових ситуацій. Від значення, яке випало на кубику або взятої карти не залежить результат всієї гри. Завдання гравців - знизити випадковість, мінімізувати ризик, бути готовим до різних наслідків. Настілки пропонують їжу для розуму й інструментарій для приборкання рандома. Вони мають мало спільного з древніми іграми в кості, з рулеткою або одноруким бандитом.

Азартні настільні ігри із механікою перевірки удачі

Азарт як він є найкраще реалізований в іграх з механікою перевірки удачі. Механіка «Push Your Luck» (або «Press Your Luck») виділяє категорію настільних ігор на жадібність. У цілому такі ігри схожі на карткову гру «Блекджек» (також відому як «Двадцять одне очко» або просто «Очко»).

 У «Блекджеку» гравці намагаються набрати якомога більше очок, але не більше 21. 21 очко - це «блек-джек», автоматична перемога. Отримавши карти, гравець вирішує, чи буде він добирати карти, або обмежиться тим, що є. Карти від 2 до 10 відповідають такій же кількості очок, картинки - 10, туз - 11 або 1. Якщо гравець набирає більше 21 очка - це «перебір», він програє, його ставка згорає.

Настільні ігри push your luck також ставлять гравця перед вибором - чи брати ще карту, чи продовжувати подорож, гнатися за журавлем в небі або задовольнятися синицею в руках?  Чи випробовувати удачу далі, ризикувати втратити все або ж краще зупинитися в даний момент?

У наш час існує безліч відмінних настілок із механікою перевірки удачі. У цій статті Гікачу буде цікаво їх проранжувати. Нижче ви ознайомитеся з його особистим топом ігор в жанрі «пуш ю лак». Всі ці ігри ви можете купити дешево та недорого на сайті Geekach Shop. Вартість повинна вас порадувати. А якщо вона здається вам завищеною, Гікач може вас запевнити, що ціна відповідає комплектації.

Кращі азартні ігри: ТОП-10 push your luck

 Десятка кращих, на думку Гікача, настільних ігор, в яких учасники зможуть випробувати свою удачу:

  1. «Селестія». Чудова паті-гра з чудовим артом. Відправляє учасників у запаморочливу подорож по небесній країні Селестія. Зайнявши місця на борту корабля, що літає, гравці спрямовуються на пошуки скарбів. Гравці по черзі відіграють роль капітана. У кожному раунді капітан намагається подолати перешкоди. Присутні на борту гравці вирішують, чи будуть вони продовжувати подорож, ризикуючи зазнати аварії, або ж зійдуть у поточному місті з наявними скарбами.
  2. «Шарлатани з Кведлінбурга». Захоплююча сімейна гра з механіками бег-білдингу та перевірки удачі. Гравці стають шарлатанами-знахарями в середньовічному Кведлінбурзі. В процесі партії вони варять зілля, витягуючи випадкові жетони інгредієнтів з особистих мішечків і розміщуючи їх на спіралевидному треці котла. Якщо сума значень на витягнутих білих жетонах стає більше 7, зілля вибухає. Такі горе-знахарі вибувають до кінця раунду, не отримуючи грошей або переможних очок.
  3. «Брати по зброї» від Lavka Games. Чудовий кооператив про Першу світову війну. Французькі солдати виживають в окопах, терплять тяготи війни та проходять суворі випробування. Вони намагаються позбутися від карт на руках і дотягнути до перемир'я. Якщо відкривається три однакові загрози на картах випробувань і на картах фобій-неприємностей, гравці провалюють бойове завдання. Карти на руках - закрита інформація. Гравці повинні добре відчувати братів по зброї та розуміти, коли краще відступити, ніж грати карту.
  4. «Граничне занурення». Мінімалістичний філлер про водолазів із підводного човна, що пірнають за скарбами. У водолазів один кисневий балон на всіх, тому, випробовуючи свою удачу, гравець ризикує не тільки потонути сам, але і потягнути на дно інших.кращі азартні ігри
  5. «Вибухові кошенята». Російська котяча рулетка для карколомної вечірки. Учасники тягнуть карти з колоди. Витягнув вибухового кошеня - вибухнув і програв. Спеціальні карти дозволяють врятуватися самому і підставити свого ближнього. Ігри серії «Вибухові кошенята» - не тільки найпопулярніші азартні ігри, а й взагалі найбільш продавані настілки в інтернет-магазині Гікача.
  6.  «Жадюги» від видавництва Стиль Життя. Швидка гра на жадібність. Гравці стають золотошукачами та тягнуть камінчики зі своїх мішечків. Той, хто витягнув другий кругляк провалюється та вибуває до кінця раунду.
  7. «Кварц». Захоплююча паті-гра про гномів-рудокопів, які вирушають у шахту за самоцвітами. Гравці витягують жетони з мішечків. Якщо гравець дістає другий жетон вугілля, він зазнає невдачі.
  8. «Сірий кардинал». Цікавий філлер від вітчизняного виробника IGAMES. Гравцям пропонується взяти участь у придворних інтригах. Перевіряємо вдачу, збираємо сети, пакостим противникам. Все, як ви любите.
  9. «Карта скарбів» / «Острів скарбів» від Hobby World. «Карта скарбів» - класичний філлер про піратів з механіками перевірки удачі та збору сетів. «Острів скарбів» - редизайн «Карти скарбів» у сетингу знаменитого радянського мультфільму.
  10. «Covid Game». Гра на злободенну тему - про пандемію коронавірусу. Стьобна гра, схожа на «Вибухових кошенят».

Кращі азартні ігри на сайті Geekach Shop

Зацікавила якась гра в каталозі? Можете замовити її саме зараз, натиснувши швидке замовлення, або увійти в особистий кабінет на сайті та купити гру з використанням накопичувальної знижки. Доставка не забариться. Де б ви не знаходилися, поштові служби швидко доставлять вашу посилку - Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса, Дніпро, Львів, ваш населений пункт, вся Україна. Самовивіз можливий в місті Мелітополь.