Дочитана остання сторінка захоплюючого роману. Закінчилася остання серія улюбленого серіалу. Ви нарешті дізналися розв'язку фільму або розповіді. Ви вражені, а може бути, приємно здивовані. Засмучені або ж, навпаки, обрадувані кінцівкою. Ви отримали величезне задоволення.

Але наскільки велике задоволення, настільки ж воно й швидкоплинно. Ось воно є - і його вже немає. Вас уже починає відпускати. Зупинись, прекрасна мить! Ні, куди там! Уже майже пішло, вивітрилося зовсім. Звичайно, ще залишився присмак. Але чи надовго його вистачить?

Ви перемотуєте фільм на початок, ви перегортаєте книгу назад. Ви хочете повторити ефект, бажаєте знову зануритися в чудовий світ твора, ще раз пережити історію разом з улюбленими героями. Але, на жаль, в цю ж річку не ввійдеш двічі. Та й чи є в цьому сенс, якщо ви знаєте, чим все закінчиться.

Що ж далі? Чи є життя після «Гри престолів»?

настільні ігри за мотивами фільму

На щастя, у Гікача хороші новини. Вихід є! І це, звичайно ж, настільні ігри. За мотивами фільму, який вам припав до смаку. Або книги. Завдяки таким іграм ви не тільки зможете повернутися у вподобаний всесвіт, але і пограти за улюблених героїв. У вас з'явиться можливість змінити події і переписати історію.

Хочете стати Шерлоком Холмсом чи Робінзоном Крузо? Поборотися з «Чужим» або «Хижаком»? Як щодо розборок Рей і Кайло Рена в нових «Зоряних війнах»? А може бути, ви спробуєте зупинити пробудження Древніх? Заманливо звучить, так? Тоді вперед - підберемо для вас підходящу настілку!

НАСТІЛЬНІ ІГРИ ЗА МОТИВАМИ ФІЛЬМІВ - ВІД «ЗОРЯНИХ ВІЙН» ДО «РІКА І МОРТІ»

Спочатку Гікач розповість про настілки, засновані тільки на фільмах. Напевно є і книги по тому ж всесвіту «Зоряних війн», проте їх якість дуже сумнівна.

Отже - їх величність «Зоряні війни». Крута фантастична епопея про боротьбу добра зі злом, Імперії та Альянсу. Кіносага, придумана стариною Лукасом в кінці семидесятих. На канонічній трилогії ріс сам Гікач (хоча це могли бути фільми молодості його татуся Шликача, якби той жив у США), на трилогії приквелів він дужчав, а зараз, великий і дорослий, він стежить за трилогією сиквелів разом з усіма вами.

Які ж ігри є у Гікача по цьому всесвіті?

 •  «Зоряні війни: Повстання». Топова гра сайту «BoardGameGeek». Епічна дедуктивна стратегія від неперевершеного Корі Конечкі, в якій імперці будуть намагатися знайти і знищити приховану базу Альянсу, а повстанці - зруйнувати Зірку Смерті.
 • «Star Wars: Imperial Assault». Видатний полукооператив, теж створений Корі Конечкой. Один гравець приміряє на себе роль Оверлорда, а решта будуть грати за повстанців. Учасникам пропонується пройти велику кампанію. Передбачено і режим сутички, в якому пара гравців може провести окремий бій.
 •  «Star Wars: Destiny». Крута колекційна картково-кубикова гра, яку також розробив Корі Конечка. Щоб почати грати, досить купити стартовий набір. На кухонному рівні вам знадобиться два набори, наприклад, Рей і Кайло Рена. А ось для турнірів доведеться збирати потужну колоду з рідкісних карт, які можуть попастися в випадкових бустерах.
 • «Star Wars X-Wing». Легендарний скірміш-варгейм, що відтворює космічні битви кораблів Імперії і Альянсу.

настільні ігри за мотивами книг

Цікаво, що всі ігри по цьому всесвіту локалізовані видавництвом «Hobby World».

Але ви запитаєте, чи є ігри за мотивами фільмів, мультфільмів і серіалів, які не пов'язані з «Зоряними війнами». Звичайно є:

 •  «Сини Анархії». Крута стратегія про байкерів, яка пропонує учасникам показати, хто в Чармінг господар.
 •  «Спартак. Кров та пісок". Цікава економічна стратегія про гладіаторські бої. Учасники стануть головами домів і поборються за владу в Капуї.
 • «Кімната 25». Гра про виживання за мотивами фільму «Куб».
 • «Legendary Encounters». Серія кооперативних колодобудівельних ігор за мотивами «Чужого», «Хижака», «Світлячка», «Баффі» і т.д.
 •  «Час пригод: Карткові війни». Серія колекційних карткових ігор за мотивами знаменитого мультсеріалу.
 •  «Рік і Морті». У зв'язку з наростаючою популярністю однойменного мультиплікаційного серіалу стало з'являтися безліч настілок про схибленого вченого Ріка Санчеза і його нетямущого онука Морті. Це і «Змортити все» про знищення інопланетних паразитів, і «Огурчик Рік» про боротьбу маринованого огірка з російською мафією, і навіть «Монополія» в сеттингу цього божевільного мультфільму.

НАСТІЛЬНІ ІГРИ ЗА МОТИВАМИ КНИГ - МІФИ КТУЛХУ І ДИСКОСВІТ

Лавкрафт великий, могутній і жахливий. І якщо при його житті так не вважали, то зараз популярність цього письменника просто немислима. Ім'я Ктулху відомо кожному манчкіністу, монополісту або колонізатору острова Катан. Гікач чув, що культисти прорвалися навіть в «Каркассон» і перейменували його в Каркозу.

Глибокі містичні твори Лавкрафта органічно вписалися в настільну індустрію, де ще у вісімдесятих роках з'явилися перший кооперативний «Жах Аркхема» і рольова гра «Поклик Ктулху». Як не дивно, кінематограф не дуже дружить з Лавкрафтом. Крім «Шепота у темряві» (2011р.), Гікач і не згадає нічого путнього.

Які ж настолки по всесвіту Лавкрафта може порадити Гікач?

 • «Жах Аркхема». Хардкорний кооператив про захист міста Аркхем від Древніх, що пробуджуються від сна, культистів і дрібних монстрів.
 • «Древній жах». Більш глобальний кооператив, в якому сищики носяться по всій земній кулі, намагаючись запобігти пробудженню Древніх.
 •  «Жах Аркхема. Карткова гра". Переосмислена карткова версія «Жаху Аркхема» зі спойлерним сюжетом і жетонами хаосу замість кубиків.
 •  «Особняки божевілля». Перша редакція - кооператив з Оверлордом, друга - повний кооператив з використанням електронного додатку.
 •  «Війни Ктулху». Масштабна стратегія про розборки Древніх.
 •  «Таємниці Аркхем». Текстова детективна гра-книга.

гри за мотивами фільмів

Зрозуміло, це тільки вершина айсберга. Гікач знає ще безліч ігор за мотивами творів Лавкрафта, але про всі не розкажеш в рамках даної статті. Тим більше є і інші ігри на основі книги. Гікач хотів би згадати:

 •  Ігри за мотивами романів Террі Пратчетта. Тут ситуація як і з Лавкрафтом. Були якісь фільми, але всі вони поки що не фонтан. Чого не скажеш про настільні ігри. Тут виділяється «Дискосвіт: Анк-Морпорк» Мартіна Уоллеса. Гру зараз не дістати, але вона обов'язково з'явиться у Гікача, коли завершиться епопея з авторськими правами. Або ж варто дочекатися «Nanty Narking» - «Дискосвіту» у сеттингу творів Діккенса.
 •  «Ігри та казки». Серія казкових ігор, локалізованих видавництвом GaGa Games. Ігри за мотивами «Книги тисячі і однієї ночі», російських народних казок, казок Шарля Перро і «Казок дядечка Римуса».
 •  Ігри по всесвіту Вархаммер - варгейм з мініатюрами «Warhammer 40K», раритетний «Forbidden Stars», «Warhammer Quest» і т.д. Гікач навряд чи назве файні фільми по «бойовому молоту», але він може порадити почитати цикл романів «Володарі ночі» Аарона Дембскі-Боудена.

НАСТІЛЬНІ ІГРИ ЗА МОТИВАМИ КНИГ І ФІЛЬМІВ/СЕРІАЛІВ - ВІД «ВОЛОДАРА КІЛЕЦЬ» ДО «ГРИ ПРЕСТОЛІВ»

Тепер Гікач поговорить про настілки по крутим книгам і не менш класним екранізаціям. Гікач не знає як вам, а йому складно сказати, що краще - серія романів Джорджа Мартіна «Пісня льоду й полум'я» або серіал «Гра престолів». Або взяти «Хрещеного батька». Особисто вам що більше до душі - фільми Копполи або роман Маріо Пьюзо? Напевно, те, що було першим.

 • Гра престолів. Тут два флагмана - масштабна стратегія «Гра престолів» і варгейм з мініатюрами «Пісня льоду й полум'я». Також Гікач може порадити логічний філлер «Гра престолів: Десниця короля», що має відмінні відгуки, і тематичні випуски «Монополія Гра Престолів» і «Catan: Гра Престолів».
 • Володар кілець. В епічній «Війні Кільця», локалізованій компанією GaGa Games, гравці зможуть переписати історію Середзем'я. В сюжетному приквелі «Полювання за Кільцем» гравці-назгули спробують зловити хоббіта , що приховано переміщається.
 • Шерлок Холмс. Позмагайтеся зі знаменитим детективом і отримайте унікальний ігровий досвід в текстовій грі «Шерлок Холмс, детектив-консультант. Вбивства на Темзі та інші розслідування ». Дана настілка локалізована видавництвом Crowd Games. Можете використовувати скільки завгодно зачіпок, але за зайві адреси ви будете отримувати штрафні очки. Чи вдасться вам перевершити Шерлока, показавши кращий результат?
 • «Хрещений батько. Імперія Корлеоне ». Захоплююче євро з механіками виставлення робітників і контролю територій.
 •  «Війна Світів: Нова Загроза». Колодобудівельна дуельна стратегія за мотивами роману Герберта Уеллса, досить добре екранізованого.
 • «Лють Дракули». Одна з кращих ігор в жанрі переслідування Оверлорда.
 • «Робінзон Крузо. Пригоди на таємничому острові». Складний еврокооператив за мотивами роману Даніеля Дефо або якогось фільму про Робінзона.

ігри за мотивами книг

НАСТІЛКИ ПО ФІЛЬМАМ І КНИГАМ У МАГАЗИНІ ГІКАЧА

Інтернет-магазин Гікача пропонує різноманітні настільні ігри за мотивами фільму або книги. Вартість повинна вам сподобатися, як на теперішній час це зовсім недорого. Якщо ви знайшли підходящу гру і при цьому вас влаштовує ціна, ви можете негайно замовити її. Доставка проводиться транспортними компаніями - Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, інший населений пункт, вся Україна.