Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб-Нд: 9:00–17:00

0
Мій кошик

Комікси про Загін Самогубців (Suicide Squad)

Супергерої не можуть бути вирішенням усіх проблем. Іноді екстремальні ситуації вимагають екстремальних заходів... або екстремальних людей. Таких людей, які називають сумнозвісну в'язницю Бель Ріве своїм домом - суперзлодіїв.

ПОХОДЖЕННЯ ЗАГОНУ САМОГУБЦІВ

«Загін самогубців» - це назва вигаданої команди суперзлодіїв, яка фігурує в американських коміксах, виданих DC Comics. Перша версія «Загону самогубців» дебютувала у «Відважних і сміливих» № 25 (вересень 1959 г.), а друга і сучасна версія, створена Джоном Острандером, дебютувала у «Легендах № 3» (січень 1987 р.)

Сучасне втілення Загону самогубців - Task Force X - команда ув'язнених суперзлодіїв, які виконують секретні місії в обмін на скорочення тюремного ув'язнення. Назва загону натякає на небезпечний характер їх місій. Команда базується в пенітенціарній установі Бель Ріве під керівництвом Аманди Воллер.

Різні втілення «Загону самогубців» існували протягом багатьох років, що відображено в декількох однойменних серіях коміксів.

У поточному DC Rebirth склад Загону самогубців включає:

  • Капітана Бумеранга,
  • Дедшота,
  • Чародійку,
  • Харлі Квінн,
  • Катану,
  • Вбивцю Крока.

Загін з'являвся в різних адаптаціях, включаючи телесеріали і однойменний художній фільм 2016 року.

ПРО ЩО РОЗПОВІДАЄ КОМІКС

Звичайно, ніхто офіційно не признається в цьому. В цьому і принадність загону Task Force X, більш відомого на прізвисько «Загін самогубців».

Ця команда суперзлодіїв, зібрана їх директором Амандою «Стіною» Воллер, проводить секретні операції з високим ступенем ризику і в обмін отримує пом'якшені тюремні терміни. І ми маємо на увазі дійсно високий ризик.

Незалежно від здібностей і таланту, кожен член загону замінимий - очікується, що багато хто не повернуться. В якості додаткової мотивації всі учасники забезпечені вибуховим пристроєм на шиї для забезпечення слухняності. Якщо члени загону намагаються втекти під час місії... ну, втеча не варіант. Біжи і БУМ!

ЯК ЧИТАТИ І ДЕ КУПИТИ КОМІКСИ ПРО ЗАГІН САМОГУБЦІВ?

Ну як де, звичайно ж в інтернет-магазині Гікача по низькій ціні! Тут ви знайдете всі найсвіжіші випуски і російською від Абетки-Аттікус, і на українському від "Рідної Мови". Починати варто... з першого тому, але куди зручніше взяти недорого відразу всі випуски і відразу ж насолодитися всією історією! Ваше замовлення Гікач доставить по всій Україні в найкоротші терміни, будь то Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів або Запоріжжя.

Немає товарів

Вгору