Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб-Нд: 9:00–17:00

0
Мій кошик

Колекційні карткові ігри

Настільні колекційні карткові ігри: Magic, Destiny, Pokemon і всі-всі-всі

 купити ккіCollectible Card Game (також відомі як Customizable Card Game, Trading Card Game) - популярний жанр настільних ігор, який об'єднує саму гру з процесом колекціонування ігрових компонент. На відміну від звичайних настілок, гравці починають не зі стандартних базових наборів, а складають колоди самостійно. Для новачків випускаються стартові набори. Ці стартери в принципі придатні для гри, але, звісно, вони не дуже сильні й не здатні протистояти поліпшеним колодам.

Колекційна карткова гра (ККГ) дозволяє налаштувати ігрову колоду собі до вподоби, відповідно до власного розуміння гри та особистого уявлення про правильну тактику і переможну стратегію. Нові компоненти знаходяться у бустерах - випадкових наборах карт різного ступеня рідкості. Ніхто не знає, що саме буде у бустері. Таким чином підтримується колекційний інтерес. Завдяки бустерам гравці можуть покращувати ігрові колоди та розширювати свої колекції.

В інтернет-магазині Geekach Shop ви можете купити найкращі настільні ККІ - його величність Magic the Gathering, Star Wars: Destiny, Pokemon Trading Card Game, Dragon Ball Super TCG, Час пригод: Карткові війни тощо. Ваш покірний вухатий слуга старається, щоб вартість була прийнятною, щоб вона влаштувала обидві сторони. Всі набори продаються досить дешево й відносно недорого. Не вірите? Подивіться самі, каталог прямо перед вами.

Купити ККГ «Magic: The Gathering»

«Меджик» - найвідоміший і найбільш популярний настільний представник колекційних карткових ігор. Гра була придумана геніальним Річардом Гарфілдом в далекому 1991 році. У 1993 році компанія Wizards of the Coast випустила перше видання «Magic: The Gathering». Тепер виходить по 4 випуски на рік, сумарно 600-700 нових карт: великий базовий сет влітку, потім осінній, потім зимовий і нарешті весняний випуск. Кожен сет об'єднаний якоюсь темою.

Як правило, випуск містить такі набори:

 • Готова колода з 60 карт planeswalker-а білого, синього, чорного, зеленого і червоного кольору.
 • Бустер - набір із 15 випадкових карт: 1 базова земля, 10 звичайних карт, 3 незвичайні й 1 рідкісна або міфічна.
 • Дисплей бустерів - набір із 36 бустерів.
 • Тематичний бустер. 35 випадкових карт одного кольору.
 • Колекційний бустер. Набір із 15 особливо цінних і рідкісних карт випуску.
 • Пререлізний набір - набір бустерів випуску, які можна випробувати на пререлізному турнірі, раніше офіційного релізу.
 • Бандл - великий набір бустерів, земель і фольгованих карт.

У класичному варіанті «Меджик» - це дуельна гра. Є формати, які передбачають командний режим або мультиплеер. Гравці представляють собою магів-плейнсволкерів (світоходців). Кожен грає свою колодою. Для перемоги потрібно обнулити життя противника. Гравець також виграє, якщо у опонента закінчуються карти в колоді.

Карта може бути землею або заклинанням. Землі дають магічну енергію - ману, яка використовується для активації заклинань. Буває п'ять кольорів мани - білий «Правосуддя», синій «Мудрість», чорний «Честолюбство», червоний «Хаос», зелений «Природа». У колоді можуть бути карти одного кольору, але частіше - це комбінація кількох кольорів мани.

Купити ККГ: Зоряні війни Доля, Час пригод, Покемони і Драконівські перли

колекційні карткові ігриВ каталозі ви можете побачити такі колекційні карткові ігри:

 • Star Wars: Destiny. Колекційна карткова і кубикова гра за всесвітом «Зоряних воєн». Розроблена феноменальним Корі Конечкою, автором «Древнього жаху», «Forbidden Stars» і «Star Wars: Rebellion».
 • «Час пригод: Карткові війни». Дуельна ККГ за мотивами мультсеріалу «Adventure Time».
 • Pokemon Trading Card Game від компанії The Pokémon Company International. Цікава ККГ на основі однойменної серії ігор і франшизи «Покемон». Гравці стають тренерами покемонів і б'ються один з одним, використовуючи унікальні здібності своїх монстрів.
 • Dragon Ball Super TCG. Колекційна карткова гра за відомою мангою й аніме.

Колекційні карткові ігри купити в магазині Гікача

Зацікавила якась колекційна карткова гра? Хочете почати грати та збирати колекцію? Якщо вас влаштовує ціна, можете замовити вибраний набір прямо зараз, натиснувши швидке замовлення, або увійти до свого аккаунту і купити з використанням своєї накопичувальної знижки. Доставка не забариться. Де б ви не жили (Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса, Дніпро, Львів, ваш населений пункт, вся Україна), поштові служби швидко доставлять вашу посилку у відділення або за домашньою адресою.

Вгору