Будь ласка, перевіряйте відсутність дефектів у товарі під час його отримання.

Зверніть увагу! Під час отримання посилки уважно перевіряйте цілісність упаковки та вмісту. За наявності дефектів повідомте про це представника «Нової Пошти» або відповідної поштової служби і підпишіть відповідний акт.
Завдяки цьому, незалежно від рішення щодо акту, ми матимемо підтвердження наявності дефекту і зможемо запропонувати вам повернення або компенсацію навіть у разі відмови по акту.
В іншому випадку претензії, пов'язані з пошкодженнями, нами не приймаються.

 

У разі виявлених проблем із комплектацією (комплектність визначається описом виробу на коробці або в інструкції), ми організуємо заміну або надішлемо відсутній компонент в термін від 1 робочого дня до 1 місяця в залежності від доступності компонента.

Також ви можете обміняти або повернути товар, який підпадає під дію Закону про захист прав споживачів, протягом 14 днів після покупки. Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся що:

  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, інших пошкоджень
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки (не знята захисна плівка)
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
Важливо! Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення друкований видань належної якості.
Важливо! Електронні товари, наприклад, електронні версії книжок, поверненню не підлягають і оплачені замовлення, що включають елекронні товари, не можуть бути скасовані.

Оплата транспортних витрат у разі повернення товару лежить на покупцеві.

У разі затримки замовлення, повної його втрати, не вірного шляху доставки, або ж інших непередбачених обставин - відповідальність за покриття витрат лягає на продавця.

Для ігор власного видавництва Geekach ми не виконуємо рекламації для копій, придбаних не в авторизованих точках продажів.

З будь-яких питань ви можете звернутися за доступними контактами.