Кількість
|
Вартість
|
||
|
Ви ж завжди мріяли заснувати своє власне місто. Нехай і крихітне, але ж таке, яким його бачите саме ви! Настільна гра Tiny Towns надасть вам подібну можливість. Якщо після декількох партій в цю, без сумнівів, чудову настілку, ви ще забажаєте чогось подібного, Гикач радить звернути увагу на гру Королівські товари.
Tiny Towns гра: тут буде закладено місто!
Кожен із гравців отримує невеличкий планшет розміром лише 4 на 4 клітинки, на яких гравець зможе розміщувати будівельні матеріали та споруди. Здається, зовсім небагато, та гра пропонує достатню кількість варіантів розвитку вашого міста, щоб викликати інтерес і після декількох партій.
Із різнокольорових ресурсів (один з кольорів, що будуть доступні в поточному раунді, визначає перший гравець, що є Головним Будівельником) на планшетах гравців почнуть вимальовуватися вигадливі візерунки – плани споруд. Якщо гравцеві вдалося зібрати візерунок, що зображено на одній із карт споруд, він може поміняти відповідні кубики ресурсів на нову будівлю, яка наразі перетвориться на частину його міста.
Ігровий процес Tiny Towns
У грі представлені 25 карт будівель та 126 відповідних до них фішок. На кожну партію гравці обирають 7 таких карт (випадково або ж за домовленістю). Всі інші повертаються до коробки.
Коли гравець спромігся зібрати необхідний візерунок, він:
- скидає відповідні кубики ресурсів;
- ставить на свій планшет фішку будівлі, що була зведена.
Гра завершується тоді, коли ніхто з учасників більше не здатен поповнити свої планшети новими ресурсами або ж спорудами.
Непроста простота
Елегантність ігрового процесу легко можна сплутати із простотою. Це не так. Кризовість привносить обмежена кількість доступних ресурсів і число вільних місць на планшеті, що кожного ходу зменшується.
Ба більше, для перших ігор творці радять використовувати певний набір карт будівель, щоб гравцям легше було зрозуміти нюанси ігрового процесу.