Кількість
|
Вартість
|
||
|
ПЛАНУВАННЯ ДІЙ
Одна з кращих ігор з механікою планування дій, пов'язаних з доставкою ресурсів і контролем територій. Якщо ви хочете познайомити новачків зі світом настільних ігор або розважити компанію досвідчених гравців, тоді «Лорди Ксідіту» будуть ідеальним вибором. Вони чудово підійдуть як для гри в сімейному колі, так і на гіковскій ігротеці, стовідсотково розвеселять компанію і подарують масу задоволення всім учасникам, незалежно від результату партії.
ПОРЯТУНОК КОРОЛІВСТВА
Настільна гра «Лорди Ксідіту» переносить учасників в барвистий фантастичний світ і пропонує врятувати місцеве Королівство від темних сил, що насуваються - жахливих злісних істот і монстрів-титанів. Гравцям належить зіграти дванадцять раундів. Перед початком кожного раунду вони таємно планують дії на планшетах, повертаючи коліщатка і виставляючи потрібні іконки - пересування по дорозі певного кольору, пропуск ходу і наймання загону/бій з монстром. Далі гравці просто дивляться мультик, по черзі виконуючи своїми героями заплановані дії.
ФЕНТЕЗІЙНИЙ МУЛЬТФІЛЬМ
Якщо обрана дорога зазначеного кольору, герой переміщається по ній. Подвійна дія найму/запобіганню загрози дозволяє отримати юніт в місті або битися з монстром. Загони в містах шикуються в коло, починаючи з найпоширеніших і закінчуючи більш рідкісними. Гравець зобов'язаний взяти перший загін за годинниковою стрілкою і помістити його за ширму.
Борючись із монстром, гравець кидає в бій (відправляє в резерв) необхідні для запобіганню загрози загони, після чого поміщає тайл загрози в відбій і отримує нагороду. Він може взяти вказану кількість монет, побудувати один або кілька блоків веж або розкидати свої ліри по суміжних територіях. Ліри лежать у відкриту, тільки в центральній області вони ховаються бастіоном. В кінці партії гравці отримають переможні очки за перевагу по лірам на окремих територіях. Коли всі загрози знищені, в гру вступають монстри-титани.
РЕВІЗІЯ ВІЙСЬК
Після кожного четвертого раунду відбувається ревізія військ. Гравці затискають в кулаках стільки юнітів, скільки вони вважають за потрібне показати, і одночасно розкривають свої ставки. Гравець з найбільшою кількістю селян отримує одну монету, лучників - дві, піхотинці дають можливість розмістити одну ліру на суміжній з героєм території, священики - дві ліри, а маги дозволяють добудувати один блок вежі. Всі показані загони після ревізії повертаються за ширми гравців.
СИСТЕМА ВИБУВАННЯ
Гра «Лорди Ксідіту» може похвалитися дуже оригінальною системою визначення переможця. Гравці повинні поетапно порівняти весь вплив (вежі), багатство (монети) і репутацію (ліри). Черговість порівняння визначається до початку партії. Після кожного етапу гірші відсіваються. Зрештою, залишиться лише один гравець, який і буде проголошений переможцем.
Щоб виграти, зовсім не обов'язково бути лідером на всіх треках. Народна мудрість говорить: не обов'язково бігти швидше ведмедя, цілком достатньо бігти швидше за друга. Так і тут: потрібно просто не бути гіршим, а під час останнього етапу підрахунку очок перевершити єдиного противника, що залишився.
Якщо вам подобається механіка прихованого планування, Гікач радить звернути увагу на ігри «Верхом на мітлі», «Крути педалі» и «Хістріо».