Кількість
|
Вартість
|
||
|
АВАНТЮРНІ ПРИГОДИ МАГОЛИЦАРІВ
Настільна гра «Лицар-Маг» - справжній шедевр від геніального чеського гейм-дизайнера Влади Хватіла, автора «Кодових імен», «Крізь століття», «Космічних дальнобійників» і багатьох інших не менш прекрасних ігор. Дії гри відбуваються в якійсь імперії атлантів, через три десятиліття після тамтешнього апокаліпсису, названого Розломом. Беззахисні місцеві провінції страждають від нашестя орків, а з підземних гробниць на світло ось-ось вилізуть драконуми. Учасникам гри пропонується стати маголицарями, відважними визволителями, які знаються як у військовій справі, так і в стародавній магії - і відправитися в неймовірну фентезійну пригоду.
ІННОВАЦІЙНА АТМОСФЕРНА СТРАТЕГІЯ
Гра «Mage Knight Board Game» була розроблена в 2011 році. У 2012-13 роках гра ставала номінантом і переможцем конкурсів «Golden Geek» («Краща стратегічна гра», «Краща тематична гра», «Краще оформлення» і «Найбільш інноваційна гра»), «International Gamers Award», «Spiel der Spiele» і «Origins Awards». Видання «Mage Knight: Ultimate Edition» здобуло перемогу на конкурсі «RPC Fantasy Award-2018». Зараз «Маголицар» займає двадцяте місце в рейтингу кращих ігор світу на сайті «BoardGameGeek» і дванадцяте місце в окремому топі тематичних ігор. Коментарі Гікача тут зайві.
КОЛОДОБУДІВНА ГОЛОВОЛОМКА
У плані механіки «Лицар-Маг» об'єднує в собі кращі елементи колодобудівних і рольових ігор. Це досить складна гра-головоломка для справжніх гіків. Кожному гравцеві належить унікальна стартова колода. Всі дії проводяться за допомогою карт. Ефекти карт можуть посилюватися маною. В процесі партії маголицарі будуть прокачувати свої колоди, додаючи в них особливі карти, заклинання і артефакти. Гравці зможуть наймати солдатів і ополченців, чаклунів і големів, а потім битися з орками і драконумами, захоплювати міста, фортеці і магічні вежі. Перемоги принесуть очки слави, дозволять поліпшити характеристики, освоїти нові вміння та отримати особливі карти дій.
НАЙПОВНІШЕ ВИДАННЯ
Це найповніше видання гри, відповідне англійському «Mage Knight: Ultimate Edition». Воно містить доповнення «Shades of Tezla», «Krang Character» і «The Lost Legion», п'ять нових карт і допрацьовані правила. Доповнення «Кренг» додає в гру нового персонажа - орка-ренегата Кренга з усіма необхідними картами і жетонами. Доповнення «Тіні Тезли» дає можливість пограти ще одним маголицарем - друїдом Браваларом, а протистояти героям будуть дві фракції послідовників Тезли, великого мага, покійного в бозі задовго до розлому. У набір «Зниклий легіон» також входить новий герой - діва-войовниця Вульфхок - і новий могутній ворог - генерал Волкар зі своїм пекельним легіоном.
КНИГА СЦЕНАРІЇВ
Книга сценаріїв пропонує одиночні, кооперативні, змагальні та командні режими гри. Знайдіть загублену столицю атлантів. Захопіть певну кількість міст. Звільніть захоплені шахти з кристалами. Розшифруйте заклинання на древніх обелісках. Очистіть від ворогів підземні гробниці. Поборіться за провінції, завойовуючи фортеці та башти магів. Доберіться до порталу, щоб повернутися додому... Загалом, вибирайте відповідний сценарій і занурюйтесь в дивовижний фентезійний світ, створений Володимиром Хватілом.
МАНА
Основним ігровим ресурсом є мана - енергія льоду, вогню, природи або духу. Мана може існувати у формі кристалів, жетонів або кубиків. Золота мана є джокером днем, а чорна - вночі. Жетони мани працюють тільки до кінця ходу, кристали ж мають необмежений термін придатності. Кубики мани кидаються на початку кожного раунду і розміщуються в джерелі на планшеті дня ночі. У свій хід гравець може взяти один кубик з джерела. Мана використовується для посилення карт дій відповідного кольору.
ХІД ГРИ
Гра ведеться на гексагональному полі, що складається з випадкових модулів (що позитивно позначається на реіграбельності). У сценарії вказана стартова розкладка і цілі маголицарів. Партія підрозділяється на раунди, що складаються з днів і ночей. В залежності від часу доби учасники витрачають більше або менше очок руху для подолання різних типів місцевості.
На початку раунду гравці добирають карти зі своїх колод (межа руки позначена на поточному жетоні рівня) і вибирають по одній карті тактики. Вони ходять в порядку, зазначеному на картах тактики. Якщо на початку ходу у гравця не залишилося карт в колоді, він може оголосити кінець раунду (а якщо не залишилося на руці - кінець раунду оголошується автоматично). Решта гравців отримують право останнього ходу.
Активний гравець розігрує будь-яку кількість карт з руки. Карти дозволяють пересунути героя, додати нові землі на поле, взаємодіяти з мирними жителями, атакувати ворогів або взяти укріплення атлантів в облогу. Про битви Гікач не зможе розповісти зрозуміліше, ніж це зроблено в правилах. Він тільки скаже, що вони складаються з фаз дальнього бою, блоку, урону і ближнього бою.
У бою маголицар може отримати поранення - карти, які засмічують колоду. Від карт ран можна позбутися, витративши очки лікування або відпочивши. В кінці ходу гравець відправляє розіграні карти в скид і добирає карти з колоди. Умова закінчення гри визначається сценарієм. Гравці отримують очки слави за різні досягнення. Перемагає найславетніший маголицар.