Кількість
|
Вартість
|
||
|
Захоплююча навчальна настілка, яка познайомить юних гравців з основами множення. Настільна гра «Багато-Багато» дозволить поєднати приємне з корисним - весело провести час і потренувати навички множення. Гікач гарантує, що будуть задоволені як діти, так і їхні батьки.
Перед вами видання російською мовою. Ви можете купити версію гри українською мовою - "Багато-Багато".
Гра «Багато-Багато»: будуємо будиночки, вивчаємо множення
Є карти будинків з різною кількістю вікон-прорізів. Наклавши одну карту на іншу, ви отримаєте нові віконця. Їхня кількість дорівнює добутку вікон на картах. Все геніальне є простим, і все просте – геніальним. Гікач під великим враженням. На його думку, автор гри «Багато-багато» заслуговує Нобелівську премію.
У «Багато-Багато» передбачено кілька режимів. У режимі «Бачу!» - це компанійська гра, яка розвиває уважність, швидкість мислення й навички усного рахунку. У режимі «Велике будівництво» - це повноцінна логічна гра, в якій треба прораховувати дії на кілька ходів наперед.
«Бачу!» Збираємо будиночки на швидкість
Для дітей від 5 років. На стіл викладається 6 карт будинків. Гравці по черзі відкривають карти з числами. Відкривши наступну карту, вони наввипередки подумки шукають комбінації карт або суми комбінацій з необхідним числом вікон.
Хто першим додумався, кричить: «Бачу!» Після цього він показує, як зібрати будиночок. Якщо все правильно, він забирає карту з числом собі. Інакше - пропускає наступний хід.
Грають до останньої карти чисел. Перемагає той, хто зібрав більше карт.
«Велике будівництво» для юних математиків-висотників
Для дітей від 8 років. З карт будиночків складається квадрат 5 на 5. На центральну карту кладеться жетон. Учасники отримують по три карти завдань з числами. Ці карти зберігаються горілиць.
Гравці ходять по черзі. Активний гравець пересуває жетон ортогонально на сусідню карту. Карта, на якій зупинився жетон, кладеться в зону будівництва.
З карт у зоні будівництва гравець намагається зібрати будинок, щоб кількість його вікон відповідала числу на якій-небудь карті завдання. Вийшло? Гравець забирає використані карти будинків і кладе поверх них карту завдання. Після цього він добирає нову карту завдання.
Коли з решти карт неможливо буде нічого скласти, гра закінчується. Перемагає кращий математик-будівельник.
Якщо ваша дитина вчить таблицю множення, Гікач також радить звернути увагу на гру "Квітаріум".