Асиметрична дуельна стратегія з мініатюрами про протистояння легендарних героїв. Настільна гра «Unmatched: Battle of Legends» була розроблена у 2019 році. Це перероблена версія гри «Star Wars: Epic Duels», що вийшла в далекому 2002 році. Тоді і зараз автором виступив легасі-майстер Роб Давіо, відомий читачам Гікача за такими іграми, як «Пандемія: Спадок», «Мачі Коро: Спадок», «Ктулху: Смерть може померти» і «Формула швидкості».

У 2019 році стала номінантом багатьох престижних конкурсів й отримала відмінні оцінки та відгуки.

Unmatched: Битва Легенд. Медуза Горгона проти Синдбада-мореплавця й Аліса проти Короля Артура

Базова гра «Битва Легенд. Частина перша» містить фігурки, фішки помічників і карткові колоди таких відомих героїв, як Аліса, Король Артур, Синдбад-мореплавець і Медуза Горгона. На картах героїв указані унікальні здібності й характеристики бійців.

Unmatched: Робін Гуд проти Біґфута. Друга гра серії

«Unmatched: Robin Hood vs. Bigfoot» - самостійне доповнення для настільної гри «Битва Легенд». Може гратися окремо від «Unmatched: Битва легенд», а може комбінуватися й змішуватися з базовою грою та іншими іграми серії.

У цьому випуску середньовічний англійський герой Робін Гуд битиметься з мітичним Біґфутом. У комплекті двостороннє поле, фігурки персонажів, фішки помічників і карткові колоди цих героїв. Якщо ви хочете пограти новими легендарними героями, урізноманітнити базову гру, спробувати нові тактики й стратегії, Гікач радить купити гру «Битва Легенд. Робін Гуд проти Біґфута».

 

 

Упродовж партії гравці переміщають своїх бійців попем бою (між з'єднаними лініями комірками), розігрують карти вивертів й атакують противника. Щоб перемогти, треба обнулити очки життя противника. Учасники ходять по черзі. У свій хід гравець виконує 2 будь-які дії:

  • Маневр. Добрати верхню карту з особистої колоди й перемістити своїх бійців на відстань, що не перевищує значення дальності переміщення на карті героя.
  • Виверт. Призначити активного бійця й розіграти для нього відповідну карту виверту з блискавкою.
  • Атака. Призначити активного бійця, оголосити ціль на суміжній комірці (з'єднаній лінією) і вибрати карту атаки, поклавши її долілиць. Противник може вибрати карту оборони. Карти відкриваються одночасно. Застосувавши ефекти на картах, нападник завдає поранення, що дорівнюють силі атаки на карті мінус значення оборони на карті оборонця.

Коли герой зазнає поранень, гравець відмічає його очки життя на лічильнику. Грати можна як в дуель, так і командами 2 на 2.

 

 
Unmatched: Битва легенд. Частина перша Unmatched: Робін Гуд проти Біґфута  
1120 грн 750 грн  
952 грн 638 грн  
 Передзамовити  Передзамовити  


 Замовити протектори для гри (Games7Days 63,5 x 88 мм) 2 пачки за 90 грн.

 


 
Комплект Unmatched:
Битва легенд. Частина перша
+ Робін Гуд проти Біґфута
Безкоштовна доставка  
1870 грн
1496 грн
 Передзамовити
2 платежі по 800 грн
(перший відразу, другий до 31 серпня)

 Передзамовити