Кількість
|
Вартість
|
||
|
ЛОГІЧНА ГРА ВІД ДОКТОРА МАТЕМАТИЧНИХ НАУК
Перевидання абстракту 2004 року. Нова переосмислена, перероблена і вдосконалена версія гри, на цей раз з мініатюрами робочих, тривимірним скельним п'єдесталом, реалістичними пластиковими елементами і зворушливими ілюстраціями на картах. Гра розроблена доктором математичних наук Гордоном Гамільтоном з академії Калгарі, що є також редактором онлайн-журналу «Pi in the Sky». Журнал забезпечує культурний бекграунд при вивченні математики студентами та школярами і допомагає викладачам більш творчо підійти до навчального процесу.
ПРИЄМНЕ З КОРИСНИМ
Якщо ви любите математику так, як любить її Гікач, тоді ця гра для вас. Настільна гра «Саторіні» розвине ваше логічне мислення, вміння планувати і продумувати ходи наперед, а також навчить приймати швидкі і оптимальні рішення. Погравши в «Санторіні», ви будете рахувати як бог, як Зевс, Аполлон або Піфагор, причому без будь-яких абаків чи калькуляторів. Гра дозволить поєднати приємне з корисним, отримати задоволення від геймплея і одночасно прокачати свої математичні здібності. Виходячи з вищесказаного, Гікач рекомендує «Санторіні» всім, незалежно від віку чи ігрового досвіду.
ПЕРЕМІЩУЙТЕСЯ І БУДУЙТЕ
«Санторіні» - проста, але глибока гра з дуже елегантним ігровим процесом. Елементарні правила і невисокий поріг входження роблять гру доступною навіть для молодших школярів. Отже, у вас є поле-плато на скелях. Розмістіть по дві свої мініатюри працівників на будь-яких клітинах і приступайте до справи - пересувайтеся і будуйте блоки веж. Ходити дозволено в будь-якому напрямку, навіть по діагоналі, аби на клітці не було мініатюр супротивників або купола. Працівник може підніматися на одну сходинку вгору і зістрибувати з будь-якої висоти. Будувати можна на будь-якій сусідній клітці, в тому числі діагональній, якщо вежа не завершена (три поверхи з куполом) і на ній немає іншого працівника. Виграє той, хто першим забереться на третій поверх башти.
КАРТИ БОГІВ
Все було б не так цікаво, якби не було в грі карт богів з унікальними здібностями. На початку гри учасники отримують по одній карті Божественної Сили, якою вони будуть користуватися в процесі партії. Карт рівно 30 штук, їх характеристики докладно описані в правилах, тому Гікач обмежиться лише кількома прикладами. Завдяки Аполлону працівник гравця може стати на місце, займане працівником суперника, виштовхнувши його на своє місце. Артеміда дозволяє здійснювати додаткове переміщення. Деметра - будувати додатковий блок. Атлас дозволяє встановлювати купола на будь-якому рівні. А Кронос приносить перемогу, якщо побудовано 5 завершених веж з куполами. У кожного бога свої особливості, для кожного потрібно придумати свою стратегію або навчитися протидіяти їй. Сполучення богів можуть бути найрізноманітніші, варіантів море, тому гра навряд чи коли-небудь набридне: партії в «Санторіні» настільки різні, що часом вам буде здаватися, ніби ви граєте вже зовсім в іншу гру.
Гікач також дуже радить звернути увагу на іншу логічну гру «Онітама».