Кількість
|
Вартість
|
||
|
КОМІКСИ: ВІД НАСКЕЛЬНИХ МАЛЮНКІВ ДО ЖОВТОЇ ПРЕСИ
Люди навчилися малювати раніше, ніж писати, а значить, мистецтво коміксу можна вважати більш давнім, ніж література. Жарти у бік! Наскальні малюнки - чим вам не комікси? Нехай німі, без словесних бульбашок-хмар, без розкадровки, але це закінчені стріпи в жанрі мисливської магії або підліткового фентезі.
Розповідями в картинках захоплювалися в середньовічній Європі: в епоху Відродження це були несмішні гравюри про життя святих, а в епоху Просвітництва - дотепні соціальні і політичні гравюри-карикатури. В кінці XIX століття комікси стали зброєю преси. У газетах почали з'являтися мальовані історії про забавного Жовтого малюка. Випуски з даним коміксом виходили кольоровими, звідси і назва - жовта преса.
КОМІКСИ У ХХ СТОЛІТТІ
У двадцятому столітті назва комікс («comic» - смішний) перестало відображати його суть, оскільки в переважній більшості комікси втратили свою комічність. Більш популярними стали пригоди, детективи, жахи, фантастика і, звичайно ж, супергероіка. У 1938 році видавництво DC Comics («Detective Comics») випустило перший комікс про Супермена. Слідом за Суперменом з'явилося ще чотириста супергероїв, але лише десятки дожили до нашого часу.
У шістдесяті роки на сцену вийшли супергерої Marvel Comics - Людина-павук, Люди Ікс, Захисники та інші Месники. На них виросло багато поколінь (на жаль, сам Гікач ріс на радянській версії коміксів - діафільмах). В наші дні марвеловські супергерої не тільки не розгубили колишньої популярності, а й продовжують набирати обертів завдяки сучасним блокбастерам.
ГРАФІЧНИЙ РОМАН
У 1964 році прозвучав термін «графічний роман» (або «графічна новела»), а в 1978 році, коли вийшла книга «Контракт з Богом» Уілла Айснера, поняття остаточно закріпилося за товстими ілюстрованими романами з цікавим сюжетом і якісною прорисовкою.
Гікач спеціально взяв з полиці свій улюблений роман «Вартові». Він гортає його і не розуміє, як автор зміг скласти цей сюжетний пазл. Він знову береться читати діалоги і милуватися картинками. Так що ж краще - графічний або текстовий роман? Безглузде питання. Графічний роман - це книга з намальованими описами. І що вам більше подобається - малюнки в дусі Бермехо/Міньоли або опису Павича/Платонова? Важко порівняти навіть стиль письменників, не кажучи вже про те, щоб порівнювати їх з художниками.
Більшість графічних романів - це комікси для дорослих, які містять сцени сексу, насильства, вживання наркотиків, а також нецензурну лексику. Обмеження 18+ стосується графічних новел Френка Міллера («300», «Місто гріхів»), жорсткого «Проповідника», «Джокера», «Вбивчого жарту» і багатьох творів Алана Мура («V - значить Вендета» і особливо «З Аду»).
КЛАСИФІКАЦІЯ КОМІКСІВ
Гікач розділив би їх на три основні категорії:
- DC. Супергеройські пригоди в мультивсесвіті, також відомого як «Земля 0». Супермен, Бетмен, Джокер, Чудо-жінка, Дволикий, Харлі Квінн, Флеш, Жінка-кішка, Зелений Ліхтар, Зелена Стріла, Аквамен і багато-багато інших знаменитих героїв і лиходіїв. Ще у видавництві «DC Comics» виходили романи Алана Мура і серія «Пісочна людина», створена Нілом Гейманом. Практично всі графічні романи по всесвіту DC є в магазині Гікача, де ви можете купити комікси зовсім недорого.
- Marvel. Героями коміксів «Марвел» є: Людина-павук, Дедпул, Росомаха, Халк, Залізна людина, Тор, Доктор Стрендж, Капітан Америка, Каратель, Веном, Шибайголова, Чорна вдова, Людина-мураха, Оса, Чорна Пантера, Примарний гонщик, Вартові галактики і ціла юрба інших людей з суперздатностями. Дії відбуваються в вигаданому всесвіті Земля-616. Комікси «Марвел» видаються українською мовою видавництвом Fireclaw.
- Манга. Японські комікси манга, читаються навпаки - справа наліво, з кінця книги в початок. Це пояснюється правилами японського ієрогліфічного письма. Сторінки в перекладній манзі відображаються дзеркально, щоб їх можна було читати зліва направо, але книга все одно перевертається з кінця. У магазині Гікача не так вже й багато манги, але в найближчому майбутньому він планує розширити асортимент.
А поки Гікач може запропонувати знаменитий «Зошит смерті» про благі наміри, якими вимощена дорога в пекло, серію «One Punch-Man» про протистояння супергероїв і інопланетян, а також постапокаліптичну мангу «Атака на титанів», що має відмінні відгуки. На особливу увагу заслуговують серії «Бакуман», «Токійський гуль» і «Грань майбутнього» - бойова манга, по якій вийшов однойменний фантастичний фільм з Томом Крузом.
КРАЩІ КОМІКСИ ПО ВЕРСІЇ ГІКАЧА
Знаючи, як ви любите всякі рейтинги, Гікач підготував для вас свій особистий (неймовірно суб'єктивний) ТОП-5 кращих коміксів на сьогоднішній день:
- «Вартові» («Хранителі») від видавництва «Рідна мова». Графічний роман, який неможливо не любити. Альтернативна історія, супергероіка в стилі нуар, детективний трилер, що складається як пазл. Світ напередодні ядерної війни, а хтось влаштовує полювання за супергероями на пенсії.
- «Проповідник». Безбашений комікс про проповідника Джессі Кастере, в якого вселився Глас Божий, а також його друзів - кіллерші Тюліп і вампіра Кессіді. На подив, комікс цікавіше однойменного серіалу, який, в принципі, теж сподобався Гікачу.
- «Бетмен. Довгий Гелловін». Кращий детективний комікс, який доводилося читати Гікачу. Людина-летюча миша намагається спіймати серійного вбивцю, що орудує у свята, а тим часом читач знайомиться практично з усіма героями і лиходіями DC. Сюжет настільки закручений, що ви не зможете відірватися до останньої сторінки.
- «V - значить Вендета» від видавництва «Азбука». Другий культовий роман-антиутопія Алана Мура, дії якого відбуваються в світі перемігшого фашизму. Захоплюючий сюжет, актуальні проблеми, філософські глибини - читачеві буде над чим поміркувати.
- «Геллбой. Колекційне видання». Бачить бог, на п'яте місце було море претендентів. Гікач довго думав, але в останній момент віддав перевагу «Геллбою». Нове українське видання в честь 25-річного ювілею Геллбоя вдалося на славу. Подарунковий вид, великий формат, потужна палітурка, товсті сторінки, але при цьому цілком адекватна вартість, для такого видання навіть дешево. У книзі - дивовижні пригоди цинічного Героя з Пекла, який відмовляється служити силам зла. Почитайте, не пошкодуєте!
ВЕЛИКИЙ ВИБІР У ГІКАЧА
Інтернет-магазин Гікача - це не спеціалізований онлайн магазин коміксів, але в ньому вас чекає великий вибір графічних романів для дорослих і коміксів для дітей. Якщо ви підібрали відповідний комікс, і вас влаштовує ціна, ви можете негайно замовити вподобану книгу, натиснувши на кнопку «швидкого замовлення», або купити, застосувавши свою накопичувальну знижку. Доставка проводиться поштовими компаніями по всій території України - Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів чи будь-який інший населений пункт країни.
✔️ Скільки коштують комікси та графічні романи?
У магазині Geekach.com.ua графічні романи та комікси коштують від 50 грн до 850 грн.
✔️ Які комікси користуються популярністю?
ТОП-5 популярних коміксів: Полонянка, Фокус і Покус. Іспит казкологів, Лицарі. Стань справжнім героєм, Росомаха Старий Лоґан, Казки. Легенди у вигнанні. Книга 1.
✔️ Які видавництва видають комікси?
Рідна мова, Nasha Idea, Molfar Comics, TUOS Comics та інші.
✔️ Чому комікс купити краще в інтернет-магазині Гікача?
- великий асортимент коміксів та графічних романів
- низькі ціни
- свіжі релізи
- швидка відправка
Ціни на комікси та графічні романи
Назва | Ціна від |
Ґравіті Фолз. Пригодницька розмальовка | 50 грн |
Білосніжка і семеро гномів. Комікси Disney | 165 грн |
Бетмен. Людина, що сміється | 180 грн |
Assassin’s Creed. Кредо Асасина. Том 1: Випробування Вогнем | 220 грн |
Місто Гріхів. Том 2. Жінка, за яку варто вбивати | 261 грн |