Кількість
|
Вартість
|
||
|
Швидка гра на кубиках з механікою «кинь і запиши» ( «roll & write»). Настільна гра «Railroad Ink» була розроблена в 2018 році Ялмаром Хашем (автором таких ігор, як «Фортеця Маджонг» и «Фотосинтез») і Лоренцо Сільвою (знову-таки - «Фортеця Маджонг»; ще читачі Гікача можуть знати його по іграх «Лабораторія» и «Паропарк»).
Існує дві версії гри - «Залізниця Inc. Блакить (Railroad Ink: Deep Blue Edition)» і «Залізниця Inc. Багрянець (Railroad Ink: Blazing Red Edition)», що відрізняються додатковими кубиками. Обидві версії отримали відмінні оцінки і відгуки на сайті «BoardGameGeek». «Темно-синя версія» стала номінантом конкурсу «Golden Geek» 2018 року в категорії «Краща соло-гра» і увірвалася в ТОП-100 найкращих сімейних ігор всіх часів і народів на сайті «BoardGameGeek».
Дорожні мережі гра: будівництво транспортних шляхів
На початку гри учасники отримують планшети і фломастери. Партія триває сім раундів. У кожному раунді кидається чотири кубика шляхів. Гравці малюють шляхи,які випали на своїх планшетах. Шляхи повинні з'єднуватися з виходами або з іншими шляхами тих же типів. Кожна грань малюється по одному разу.
На гранях трьох кубиків зображені: пряме шосе, поворот шосе, Т-подібне перехрестя шосе, пряма залізниця, поворот залізниці і Т-подібне перехрестя залізниці. Ще на одному кубику зображені: естакада (шосе над залізницею), пряма станція і станція з поворотом. Станція дозволяє з'єднати шосе із залізницею.
Раз в раунд гравець може намалювати один з доступних спеціальних шляхів, зображених на планшеті. Після цього спеціальний шлях викреслюється і стає недоступним.
Підрахунок очок
Гра закінчується після 7-го раунду. Гравці отримують очки за:
- кількість з'єднаних виходів;
- найдовше шосе;
- найдовшу залізницю:
- заповнені центральні клітини.
Віднімаються штрафи за помилки: кожен незавершений шлях - це мінус одне очко. Перемагає гравець з найбільшою кількістю очок.
Темно-синя версія Railroad Ink: Deep Blue Edition
У комплекті кубики з двох доповнень - «Річки» і «Озера». При грі з доповненням до чотирьох базових кубиків додається два додаткових кубика. Гра ведеться за звичайними правилами, але в кінці ще додаються очки за мету доповнення.
- Річки
Річки - новий вид шляхів. На кубиках є межі з річками і межі з мостами над річками. Річки малюються за бажанням гравців. Гра завершується після шести раундів. Учасники отримують додаткові бали за найдовшу річку і штрафні очки за кінці річок, не з'єднані з краями планшета.
- Озера
На озерних кубиках є межі з озерами і межі з пристанями. Ці кубики теж малюються за бажанням гравців. Пристані дозволяють з'єднувати різнотипні шляхи. Гра завершується після шести раундів. Учасники отримують додаткові бали за клітини, зайняті найменшим озером.