Кількість
|
Вартість
|
||
|
Економічна карткова гра з механікою аукціону. Настільна гра «Furnace» була розроблена в 2020 році відомим геймдизайнером Іваном Лашиним. Гікачі та гіки добре знають його за незвичайною економічнюю стратегією «Смартфон».
Індустрія гра. Промислова революція XIX століття
Учасники гри перенесуться в дев'ятнадцяте століття, щоб взяти участь у Другій технологічній революції. Ставши великими промисловцями, вони займуться покупкою й модернізацією підприємств, видобутком, переробкою й продажем ресурсів. Наприкінці партії перемагає найбагатший гравець.
Ігровий процес
Партія триває 4 раунди, кожен раунд ділиться на фази аукціону та виробництва.
- Фаза аукціону
З колоди підприємств відкривається певна кількість карт (залежить від числа гравців). Гравці по черзі роблять ставки, викладаючи диски капіталу на карти.
- Гравець може додати диск, якщо на карті ще немає його диска.
- Не можна класти диск на карту, якщо на ній вже лежить диск з таким самим значенням.
Аукціон триває доти, доки гравці не викладуть всі свої диски на карти. Карти отримують власники дисків з найбільшими значеннями. Власники дисків з меншими значеннями отримують компенсації. Ефекти компенсацій вказані на картах.
- Фаза виробництва
Гравці використовують карти своїх підприємств для отримання та переробки ресурсів. Карти активуються по одному разу в будь-якому порядку. У цю фазу гравці можуть діяти одночасно.
Нижній ефект карти дозволяє модернізувати підприємство - перевернути карту, заплативши вугілля та жетон модернізації. Активувавши модернізоване підприємство, гравець застосовує обидва ефекти.
Кінець гри
Партія закінчується після 4-го раунду. Перемагає найбагатший гравець.