Кількість
|
Вартість
|
||
|
ЕКОНОМІЧНА КАРТКОВА ГРА
Ще одне творіння видатного гейм-дизайнера Олександра Пфістера, який прославився такими іграми, як «Момбаса», «Великий Західний Шлях», «Верхи на мітлі» та «Острів Скай». Гра «Королівські Товари» отримала безліч позитивних відгуків від авторитетних оглядачів і була видана на п'ятнадцяти мовах в різних країнах світу. У 2015 році гра стала номінантом конкурсу «Golden Geek» у категорії «Краща карткова гра».
ОСОБЛИВОСТІ СЕРЕДНЬОВІЧНОГО РЕМІСНИЦТВА
Настільна гра «Королівські Товари» перенесе учасників у Середньовіччя, де вони займуться будівництвом будівель, виробництвом товарів і торгівлею. Гравці починають з однієї хатиною будника, декількома підмайстрами та п'ятьма картами на руці. Кожну карту можна розігрувати трьома способами – побудувати будівлю, отримати вказаний ресурс або використовувати як товар, якщо вона лежить сорочкою горілиць.
СВІТАНОК І ЗАХІД
Перед початком раунду гравці можуть виконати «мулліган», тобто замінити всі карти з руки на нові. Далі гравці отримують по дві карти. Активний гравець відкриває карти ринку до тих пір, поки на них не з'явиться два зображення сонця. Потім ремісники відправляються в побудовані будівлі. Залежно від орієнтації карти ремісник буде працювати або сумлінно, або через пень-колоду. Сумлінна робота вимагає всі зазначені ресурси й дозволяє зробити два товари. Недбала робота дозволяє обійтися без одного виду ресурсу, але в підсумку ремісник виготовить тільки один товар. У фазу світанку можна також запланувати будівництво нової будівлі. У фазу заходу відкривається другий ряд карт ринку, поки на них не з'явиться друге сонце.
ВИРОБНИЦТВО ТОВАРІВ
Гравець може виробити товари або побудувати будівлю. Під час виробництва гравець використовує карти з руки в якості ресурсів, після чого скидає їх. Карти ринку теж використовуються як ресурс, але їх скидати не треба. Якщо ремісник працював сумлінно, гравець отримує дві карти товару й кладе їх сорочкою горілиць на відповідну будівлю. Якщо ремісник працював недбало, гравець витрачає на один ресурс менше, але отримує при цьому одну карту товару. На відміну від ремісників, підмайстри завжди працюють сумлінно, але виробляють тільки один товар. Після завершення виробництва може активуватися виробничий ланцюжок, що дозволяє покласти на будівлю додаткові карти ресурсів як товар.
БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ
Гравець може здійснити заплановане будівництво будівель, скинувши карти товарів. Або він може передумати будувати будівлю і повернути карту в руку. Замість будівництва гравець може найняти одного підмайстра. Для найму будуть потрібні зазначені на карті підмайстра будівлі.
КІНЕЦЬ ГРИ
Коли якийсь гравець будує восьму будівлю, гра завершується. Переможні очки приносять побудовані будівлі та найняті підмайстри. Після цього гравці підраховують сумарну вартість вироблених товарів і ділять її на 5. Переможе той, хто набере більше переможних очок.
ДОПОВНЕННЯ ДО ГРИ
Дане видання містить доповнення «Переворот у Лонгсдейлі», яке привносить у гру сюжетні події та додає карти впливових персонажів. Також воно дозволяє грати в соло-режимі.
ОГЛЯД
ГЕЙМПЛЕЙ