Кількість
|
Вартість
|
||
|
ШВИДКА КООПЕРАТИВНА ГРА
Інноваційна кооперативна гра в реальному часі. Настільна гра «Magic Maze» була створена в 2017 році. У тому ж році вона стала номінантом конкурсів «Cardboard Republic Laurel», «Gioco dell’Anno», «Gouden Ludo», «International Gamers Award», «Meeples' Choice», «Spiel des Jahres» і «Golden Geek» у категоріях «Краща кооперативна гра», «Краща сімейна гра» і «Найбільш інноваційна гра». Також «Магомаркет» посів перше місце на конкурсі «RPC Fantasy Award».
Перед вами російськомовне видання від "Стиль Життя", але в Гікача є і англомовне видання даної гри.
ГРА ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ
В даний момент гра входить в ТОП-50 кращих сімейних ігор на сайті «BoardGameGeek». На думку Гікача, це і справді незвичайна кооперативна гра на п'ятнадцять хвилин, яка, незалежно від результату, принесе масу задоволення всім учасникам. Вона відмінно підійде для гри в сімейному або дружньому колі. Книга правил пропонує сімнадцять сценаріїв зі зростаючою складністю, так що нудно не буде.
АРТЕФАКТИ В МАГІЧНОМУ СУПЕРМАРКЕТІ
Неважко здогадатися з назви, що дії настільної гри «Магомаркет» відбуваються в якомусь чарівному супермаркеті, куди маг, воїн, ельф і гном вирушили за артефактами для своєї наступної пригоди. Завдання гравців – допомогти героям знайти потрібні предмети та вибратися з торгового центру до того, як закінчиться час. Окремий гравець вміє виконувати тільки вузькоспеціалізовані дії, тому поодинці він не зможе домогтися нічого.
ЧАС НЕ ЧЕКАЄ
У будь-який момент партії гравець може вчинити дію обраним героєм. Здавалося б, нічого складного, але, щоб досягти мети, учасники повинні налагодити ідеальну взаємодію. А між тим час біжить невблаганно, годинник цокає піщинки падають… Гравцям дається всього три хвилини. Продовжити час допоможуть одноразові клітини з пісочним годинником. Учасникам заборонено спілкуватися, вони можуть лише ставити фішку Зроби-Ж-Що-Небудь перед іншими гравцями, щоб звернути на себе увагу.
ДІЇ В ЛАБІРИНТІ
На картках гравців вказані одна або кілька дій. Хтось, наприклад, пересуває героїв лише вперед, а хтось – убік. Одні можуть рухати героїв назад і відкривати нові локації, інші – використовувати ескалатор, а деякі – телепортувати героїв через портали. Тому тільки спільними зусиллями гравці зможуть провести своїх підопічних через лабіринт, викрасти артефакти і здійснити втечу під жахливе виття сирени.
КІНЕЦЬ ГРИ
Коли герої знаходять клітини з артефактами своїх кольорів і стають на них, тайл викрадення перевертається, спрацьовує сигналізація і відключаються всі портали. Якщо героям вдається дістатися до виходу, вони виграють. Учасники програють в той момент, коли закінчується час.
Якщо вам подобаються кооперативи в реальному часі, Гікач також радить придивитися до гри «Escape: Zombie City».
ОГЛЯД