Діти проти зомбі (Zombie Kidz Evolution) - кооперативна дитяча гра з механікою спадку. Гра розвивається (еволюціонує) з кожною пройденою або проваленою місією. Упродовж кампанії гравці відкривають секретні конверти еволюції. Поступово з'являються нові наліпки, змінюються правила, персонажі отримують нові здібності, але й вороги стають сильнішими.

Зомбі вдерлися до вашої школи! І хоча вчителі частенько дістають вас, ви не хочете, щоб ходячі мерці розтрощили спортзал чи бібліотеку. Поки інші школярі метушаться як очманілі, ви готові дати відсіч мерзенним зомбі та врятувати рідну школу.

Zombie Kidz

У 2019-20 роках Zombie Kidz Evolution гра ставала номінантом конкурсів «As d'Or», «Tric Trac», дитячого «Spiel des Jahres» і переможцем конкурсів «Les Trois Lys», «UK Games Expo» та «Gra Roku». Наразі гра з відривом лідирує в рейтингу найкращих дитячих ігор на сайті «BoardGameGeek».

Щоб пройти місію, гравці повинні замкнути жетонами замків усі входи до школи.

Учасники ходять по черзі, за годинниковою стрілкою. Активний гравець:

  1. Кидає кубик зомбі

Зомбі проривається всередину! Гравець бере крайню праву плитку зомбі з ряду й кладе її в приміщення того кольору, що випав на кубику. Якщо випав білий колір - зомбі не додається.

Учасники програють, якщо треба додати нового зомбі, а в ряду не залишилося жодної плитки.

  1. Переміщує героя на сусідню клітинку через дверний прохід

Герой не може зайти на клітинку, де вже знаходиться три або більше зомбі. Герой повинен покинути клітинку, якщо на ній три або більше зомбі.

  1. Прибирає до двох зомбі

Плитки зомбі з поточної клітинки перекладаються в кінець ряду.

  1. Замикає вхід

Якщо герой знаходиться на клітинці входу разом з героєм іншого гравця, він замикає вхід, викладаючи на нього жетон замка.

Кінець партії

Гравці перемагають, якщо їм удається замкнути всі 4 входи. Вони програють, якщо не можуть додати нового зомбі.

Незалежно від результату, учасники наклеюють «мізки» на крайню ліву вільну комірку треку прогресу. За успішно виконану місію наклеюється «кубок». Наклеївши наліпку на комірку з номером, гравці відкривають конверт з відповідним номером. У конвертах вони знайдуть нові ігрові компоненти, наліпку звання, наліпки нових правил і нової місії.

Підлітки проти зомбі (Zombie Teenz Evolution) - самостійне продовження кооперативної гри «Діти проти зомбі» - друга гра чудової серії про виживання в умовах зомбі-апокаліпсису. «Підлітки проти зомбі» - кооперативна гра з механікою спадку. Учасники проходять кампанію, поступово змінюючи гру, наклеюючи наліпки, прокачуючи своїх героїв й отримуючи сильніших ворогів. У комплекті десять конвертів еволюції з секретними компонентами. Вони відкриваються в міру проходження кампанії. Також є 4 конверти з досягненнями.

Гра отримала відмінні оцінки та відгуки на сайті «BoardGameGeek». Гікач хотів би відзначити, що поточна оцінка навіть вища, ніж у попередниці, що наразі очолює рейтинг найкращих дитячих ігор. «Zombie Teenz Evolution» - просунута версія гри, призначена для дітей від 8 років.

Перебіг гри

Учасники ходять по черзі, за годинниковою стрілкою. У свій хід гравець:

  1. Активує зомбі

Кидає кубик і розміщує плитку орди випалого кольору на відповідній клітинці з каналізаційним люком. Якщо ця орда зомбі вже на полі, вона переміщається на одну клітинку вздовж слідів.

Коли орда зомбі потрапляє до будівлі, вона захоплює її, розміщуючи плитку захопленої будівлі. Якщо орда зомбі вже була в захопленій будівлі або повинна пересунутися до захопленої будівлі, вона перескакує до наступної будівлі за допомогою батута. Приземлившись, вона захоплює будівлю, розміщуючи плитку захопленої будівлі. Або стрибає далі, поки не потрапить до будівлі без такої плитки.

Коли зомбі захоплюють 4 будівлі, гравцям зараховується поразка.

Якщо на кубику випадає «?», гравець бере верхню карту з колоди подій і застосовує її ефект.

  1. Виконує 2 будь-які дії з 3 можливих:
  • Переміщення. Герой пересувається на сусідню клітинку;
  • Атака. Герой атакує орду зомбі на тій самій клітинці. Плитка орди зомбі перекладається в кінець ряду біля поля;
  • Перенесення ящика з інгредієнтами. Герой бере з поточної клітинки ящик з інгредієнтами і передає його іншому герою на сусідній клітинці. Або приймає ящик з інгредієнтами від героя на сусідній клітинці.

Кінець партії

Учасники перемагають, якщо їм вдається доставити до школи 4 ящики з інгредієнтами. Усі програють, якщо зомбі захоплюють 4 будівлі в місті.

Незалежно від результату партії, гравці наклеюють наліпку «мізки» на крайню ліву вільну комірку треку прогресу. Якщо гравці перемогли, на наступну вільну комірку треку наклеюється «кубок».

Наклеюючи наліпку на пронумеровану комірку треку, гравці відкривають конверт еволюції з відповідним номером. Вони відкривають конверт з досягненнями, коли наклеюють наліпку на місце з відповідною буквою. У конвертах знаходяться нові ігрові компоненти, наліпки місій, нових правил та інші несподіванки на кшталт песика-зомбі чи нездоланного боса.

 

 

 
Діти проти зомбі (Zombie Kidz Evolution) Підлітки проти зомбі (Zombie Teenz Evolution)  
625 грн 750 грн  
550 грн 660 грн  
 Передзамовити  Передзамовити  


 

 


 
Комплект:
Діти проти зомбі (Zombie Kidz Evolution)
Підлітки проти зомбі (Zombie Teenz Evolution)
Безкоштовна доставка  
1375 грн
1150 грн
 Передзамовити
2 платежі по 600 грн
(перший відразу, другий до 31 серпня)

 Передзамовити