Кількість
|
Вартість
|
||
|
«Star Realms: Frontiers» - новий випуск знаменитих «Зоряних імперій», вийшов в 2018 році. Гра отримала відмінні оцінки та відгуки. У тому ж 2018 році вона стала номінантом конкурсу «Golden Geek» в категорії «Краща карткова гра».
Це абсолютно самостійна і повноцінна настільна гра, яка може гратися окремо або використовуватися як доповнення до «Зоряних імперій». У «Фронтирі» вистачить карт для гри вчотирьох. Це мастхевний випуск для фанатів «Зоряних імперій», і якщо ви вважаєте себе таким, Гікач не представляє кращого подарунка для вас.
Гра «Зоряні імперії: Фронтир» - нові карти і механіки
«Зоряні імперії: Фронтир» пропонує безліч змагальних режимів, командні, кооперативні та соло-режим. У комплекті великі карти пригод, карти розвідників, дослідників, штурмовиків і велика торгова колода. Багато карт дозволяють копіювати союзні властивості розіграних карт, а це значить, що гравці тепер будуть ще більше зосереджені на добірці кораблів і баз однієї фракції.
Класичний декбілдинг
«Зоряні імперії: Фронтир» - класична колодобудівна гра, яка сподобається і новачкам, і досвідченим гравцям. Учасники починають партію зі слабкими стартовими колодами, але прокачують їх в ході гри, купуючи потужніші карти і позбавляючись від всякого дріб'язку. У свій хід гравець відкриває карти на руці і розігрує їх, застосовуючи ефекти, використовуючи очки торгівлі для купівлі карт, очки бою - для атаки, а впливу - для поліпшення свого «здоров'я».
Карти кораблів скидаються в кінці ходу, а карти баз лежать до тих пір, поки їх не знищать вороги, витративши очки атаки на подолання оборони. Бази теж мають первинні і союзні властивості. Бази-аванпости захищають гравця і інші бази. Як і раніше, для перемоги в змагальному режимі потрібно обнулити вплив супротивників.
Безліч режимів
«Фронтир» пропонує величезну кількість режимів - як старих, що перекочували з «Зоряних імперій», так і зовсім нових:
- Класичний дуельний.
- «Купа-мала», 3+ гравця. Гравці атакують будь-яких суперників.
- «Мисливець», 3+ гравця. Гравці атакують тільки своїх сусідів зліва.
- «Перший трофей мисливця». Варіант режиму «Мисливець», коли перемагає гравець, що першим знищив свого сусіда зліва.
- «Гідра», 4 або 6 гравців. Командний режим.
- «Двоголова гідра». Командний режим 2 на 2. Кожна команда отримує 75 очок впливу на старті.
- «Триголова гідра». Командний режим 3 на 3. Кожна команда отримує 100 очок впливу на старті.
- «Імператор». Командний режим 3 на 3. У кожній команді вибираються імператори, які отримують більше очок впливу на старті. Мета - знищити ворожого імператора.
- «Наліт». 1 бос і 2-5 нальотчиків. Нальотчики грають кооперативно проти боса-оверлорда.
- Соло і кооператив. Один або кілька учасників протистоять самій грі, борючись з босами на картах пригод. Гравців чекає вісім пригодницьких сценаріїв.