Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб-Нд: 9:00–17:00

0
Мій кошик
Характеристики
Доповнення Коса: Загарбники з далеких країв
Коса: Вітровий гамбіт

Повний набір промокарт (24 шт)
Аксесуари

Зверніть увагу! Рекомендовані дані про розмір протекторів і кількість пачок носять ознайомчий характер і, в окремих випадках, з тих чи інших причин, можуть бути не точними.

Артбук гри Коса
Протектори 57.5x89 (100 шт) - 1 пачка
Протектори 45x68 (100 шт) - 1 пачка
Протектори 70x110 (100 шт) - 1 пачка
Преміальні протектори 57.5x89 (50 шт) - 2 пачки
Преміальні протектори 45x68 (50 шт) - 1 пачка
Преміальні протектори 70x110 (50 шт) - 1 пачка
Видавець Geekach
Мова

Мова видання гри.

Українська
Текст у грі

Наскільки легко можна грати в гру, не володіючи мовою видання:

Мовонезалежна - легко. У грі немає тексту (крім правил).

Мало - іноді доведеться звертатися за підказкою.

Багато - практично неможливо без перекладу.

Багато
Час партії 90 - 115 хвилин
Гравців 1 - 5
Вік 14+
BGG

Найбільший світовий ресурс, присвячений настільним іграм. Англійською мовою.

More info
Основний розділ Стратегії
Додатковий Настільні ігри, Економіка, Гікам, Соло, Коса
У коробці

Це орієнтовна інформація. Видавець міг змінити склад гри без повідомлення. Точний склад гри ви знайдете в правилах всередині коробки.

1 книжка базових правил
1 книжка правил Автоми
1 довідник
1 лист досягнень
1 ігрове поле
5 двошарових планшетів гравців
80 дерев’яних маркерів ресурсів
80 картонних монет
12 картонних жетонів накопичення
12 картонних жетонів пригод
6 плиток бонусів споруд
42 карти бою
23 карти цілей
28 карт пригод
12 карт Фабрики
2 диски сили
5 карт переправи
5 карт-пам’яток
31 карта Автоми
20 фігурок мехів
5 фігурок героїв
5 планшетів націй
5 дерев’яних фішок дій
5 дерев’яних фішок популярності
5 дерев’яних фішок сили
30 дерев’яних фішок зірок
20 дерев’яних фішок споруд
20 дерев’яних фішок рекрутів
40 дерев’яних фігурок робітників 30 дерев’яних кубиків технологій
Артикул моделі GKCH005
Штрихкод 4820242620011
Механіки Вибір дій, Всі проти всіх, Виконання контрактів, Контроль територій, Менеджмент ресурсів, Побудова маршрутів, Розбудова планшета, Розміщення робітників

Настільна гра Коса (Scythe)

Передзамовлення
Артикул: GKCH005
3 490 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки

Замовити швидко
Зверніть увагу. Зараз проходить передзамовлення на українське видання гри Коса (Scythe).
Гра очікується в лютому 2024 року, тоді ж замовлені копії і будуть розіслані замовникам.

 

Коса гра. Ласкаво просимо до світу дизельпанку!

Суператмосферна гра, яка перенесе вас до альтернативного світу постапокаліптичної Європи початку ХХ століття. Насамперед Гікач хотів би відзначити яскраве оригінальне оформлення та круті мініатюри. Гра виконана в незвичайному дизельпанковому сетингу, заданому картинами Якуба Розальського, де величезні механізовані роботи лише доповнюють сільську ідилію, правителі-одинаки подорожують з вірними хижими звірами, а в небі чи в лісовій глушині пихтять дивовижні апарати таємничої Фабрики. І як у хорошій книзі форма є невід'ємною частиною змісту, так і в грі «Коса» сетинг нерозривно пов'язаний з механікою.

Перед вами українська локалізація гри з останніми змінами в правилах, наприклад, виправленим балансом для Саксонії й автоматичною активацією території з млином.

Тріумфатор 2016 року

Настільна гра «Scythe» була розроблена в 2016 році відомим американським гейм-дизайнером Джеймі Стеґмаєром, автором «Виноробства», «Чартерстоуна» і «Ейфорії». У 2016-17 роках гра ставала номінантом конкурсів «Cardboard Republic Laurel», «Tric Trac», «Dragon Awards», «Goblin Magnifico», «International Gamers Award», «Jogo do Ano» і переможцем конкурсів «Swiss Gamers Award», «As d'Or», «Scelto dai Goblin» і «Golden Geek». Особливо тріумфальним видався конкурс «Golden Geek-2016», на якому гра «Коса» здобула перемоги в номінаціях «Найкраща гра року», «Найкраща стратегічна гра», «Найкраща тематична гра», «Найкраща соло-гра» та «Найкраще оформлення». Наразі «Коса» посідає 11-е місце в рейтингу найкращих ігор світу на сайті «BoardGameGeek».

П'ять унікальних націй

Гравцям пропонується вибрати унікальні нації та спробувати привести їх до перемоги, збивши найбільший капітал. У базовій грі є п'ять націй:

 • Поланія. Мандрівники з республіки Поланія отримують подвійну нагороду під час пригод;
 • Саксонія. Войовнича Саксонська імперія не обмежена зірками за цілі й перемоги у битвах;
 • Крим. Мирне Кримське ханство використовує бойові карти в якості ресурсів;
 • Нордія. Робітники Нордичного королівства здатні перепливати бурхливі річки;
 • Русвєт. Русвєтський союз може виконувати ту саму дію на планшеті знову і знову.

Ігровий процес

Гравці ходять по черзі. Всі дії виконуються за допомогою асиметричних планшетів, що роздаються випадковим чином на початку партії. Активний гравець вибирає нову зону планшета, переставляючи на неї фішку. Якщо ви не Русвєт, вам забороняється вибирати ту дію, яку ви робили минулого разу. Залежно від вибраної зони гравець може виконати верхню дію, нижню дію або спочатку верхню, а потім нижню. Плата за дію вказується на відкритих червоних клітинках, а нагорода - на відкритих зелених. Головне завдання - прокачати свій планшет і перемістити кубики зверху вниз, у такий спосіб розширивши масштаби верхньої дії та знизивши ціну нижньої дії.

Верхні дії

До верхніх дій відносяться:

 • переміщення, що дозволяє пересунути певну кількість фігурок (робочі, мехи, герой) або отримати монети. Всі фігурки можуть переносити ресурси, мехи можуть перевозити робітників. Герой і мехи можуть переходити річку в певних місцях, якщо побудований мех, який знає броди. Гекси з тунелями вважаються сусідніми. Зайшовши на територію з жетоном пригоди, герой отримує карту пригоди і вибирає один із запропонованих варіантів розвитку подій. Коли герой або мех заходять на територію з бойовими юнітами супротивника, починається бій;
 • озброєння, що дозволяє за монети збільшити бойову міць або отримати бойові карти;
 • торгівля, що дозволяє купити за монети ресурси або збільшити популярність;
 • виробництво, що дозволяє виготовити ресурси на декількох гексах. Кожен робітник на території виробляє один ресурс, зокрема іншого робітника, якщо це селище.

Нижні дії

 • модернізація. Як Гікач вже говорив вище, модернізація - чи не найважливіша дія, оскільки дозволяє переставляти кубики, що закривають верхні дії, в нижню частину, знижуючи вартість відповідної нижнього дії;
 • розміщення. Дозволяє виставити нового меха на поле та відкрити нову здатність для всіх мехів і героя;
 • будівництво. Дозволяє побудувати будівлі, що роблять виробництво більш ефективним, що діють як тунель або ті, що підвищують популярність чи бойову міць під час виконання верхніх дій;
 • вербування. Дозволяє отримати одноразовий бонус, а потім отримувати постійні бонуси після виконання відповідних нижніх дій самим гравцем або сусідами.

Битви

Бої відбуваються наприкінці ходу активного гравця, якщо він відправив героя і/або меха на гекси, зайняті бойовими юнітами супротивника. Гравці таємно виставляють на дисках сили стільки одиниць бойової міці, скільки вони готові витратити - від 0 до 7. Гравець не може витратити більше сили, ніж є у нього на треку. Під диски противники підкладають бойові карти - по одній за кожного свого юніта, який бере участь в бою. Диски з картами відкриваються одночасно. Перемагає найсильніший гравець. Значення на треках бойової міці знижуються, бойові карти скидаються. Той, хто програв, відводить всі свої фігурки на базу. За кожного відведеного робочого агресор, що переміг, втрачає по одній одиниці популярності.

Фабрика

Центральна територія називається Фабрикою. Фабрика рахується як три території, тому будь-хто жадає контролювати її на момент закінчення гри. Всім гравцям, якщо вони доберуться або відвоюють центральний гекс, належить взяти просунуту карту технології, якою можна розширити планшет. Це ще одна область для виконання дій. Нижня дія на таких картах - подвійне переміщення однієї фігурки.

Кінець гри

Гра закінчується, коли хтось викладає шосту зірку на шкалу тріумфу. Зірки даються за шість модернізацій, за відправку на поле всіх робочих, всіх мехів, будівництво всіх будівель, за вербування всіх рекрутів, за виконання цілі на таємній карті, за дві перші перемоги в битвах, а також за досягнення максимальних значень на треках популярності та бойової сили. Залежно від положення своїх маркерів на треку популярності гравці множать викладені зірки, контрольовані території та загальну кількість ресурсів на різні коефіцієнти - й отримують грошові суми, що дорівнюють підсумковому результату. Виконавши умови на жетоні бонусу будівель, гравці можуть розраховувати на додаткові монети. На цьому все. Гравці рахують свої гроші. Перемагає найбагатший гравець.

Синтез євро та глобальної стратегії

Дана гра поєднує в собі все найкраще, що було в євро-іграх. Це і прокачування свого планшета, і виставлення-переміщення робочих. Водночас гра нічим не поступається провідним 4Х-стратегіям, позаяк вона має всі складові - видобуток ресурсів, розширення власних володінь, дослідження територій з жетонами пригод і, звісно, знищення сил противника. У вас є можливість пограти, оцінити і зрозуміти, чому саме про «Косу» так багато говорили декілька останніх років, за що вона отримала ряд престижних премій і звання «Гри року», і чому її обожнюють і новачки, і досвідчені гравці.

 

Відеоправила настільної гри Коса (Scythe)

 

Відеоогляд настільної гри Коса (Scythe)

Доброго дня! Питання щодо переміщення, коли робиться переміщення і на шляху стоїть фігура супротивника(Робот, герой, селяни) дія переміщення відразу зупиняється і починається бій,... Я бачив що на відеоогляді зробили переміщення робота на локацію супротивника і відразу фігуркою героя теж походили на ту ж локацію супротивника. Питання в чому, якщо я походив роботом на 1 локацію і вступив на гексагон де є герой противника чи можу я ще походити своїм героєм виконавши переміщення на це й же гексагон щоб було дві фігури моїх тим самим використати дві карти? Бо я зрозумів що як тільки я вступив на чужу територію де є ворожий робот або герой відразу бій і навіть якщо є ще переміщення то іншими фігурами я походити не можу, хоча на відеоогляді побачив інше...Хто знає відповідь дайте будь ласка. Завчасно дякую!
Відповісти
Григоренко Денис Ігорович, добрий день! Бій може початися по завершенню дії переміщення гравця (після того, як усі його фігурки перемістилися, але перед виконанням дії нижнього ряду).
Відповісти
Зрозумів, дякую велике!
Відповісти
доброго дня, підскажіть, коли очікується коса?
Відповісти
Степан Бондар, добрий день! Контейнер з грою знаходиться на кордоні. На жаль, неможливо точно сказати коли він добереться до України, але це може статися в будь-який день.
Відповісти
Geekach Consulting Agency, сподіваюсь не на польскому кордоні)
Відповісти
Вже в Україні?
Відповісти
Нікіта, на жаль, поки ні.
Відповісти
Geekach Consulting Agency, і я так розумію до кінця місяця наврядче буде?
Відповісти
Artem Marchenko, швидше за все, гра прибуде вже в наступному місяці.
Відповісти
Добрий день.
Не підкажете, коли можна очікувати на прибуття "Коси"?
Відповісти
Кучальська Ольга Борисівна, добрий день! Очікуємо найближчим часом.
Відповісти
Geekach Consulting Agency, а конкретніше можна? тиждень, місяць, ще пів року ?
Відповісти
SerGwent, сподіваємось отримати до кінця місяця.
Відповісти
А підскажіть чи плануються доповнення українською? якщо так то чи будуть якісь відмінності від попередньої версії?
Відповісти
Artem Marchenko, плануються. Значних змін в новому накладі не передбачається.
Відповісти
А коли буде локалізація доповнення The Rise of Fenris ?
Відповісти
Ольга Братчик, на жаль, поки невідомо.
Відповісти
Ще 5 коментарів
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
 • Новою поштою всією Україною (1-2 дні)
 • Укрпоштою (Україною та світом)
 • Безкоштовно за замовлення від 2000 грн

Більше інформації про доставку

 • Кредитною карткою (прямий платіж, Privat24, Wayforpay)
 • Через касу або термінал самообслуговування
 • Готівкою при отриманні (післяплата)

Більше інформації про оплату

 • Тільки оригінальний товар від перевірених постачальників
 • Надійна упаковка, гарантія цілісності товару
 • Відправка в день замовлення або на наступний день (для вечірніх замовлень)

Більше інформації

Поширити у соцмережах
Вгору