Порівняння
Додайте товари для порівняння
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб-Нд: 9:00–18:00

Про магазин

Geekach Shop створений двома ентузіастами, великими фанатами настільних ігор. Будучи запеклими гравцями, ми витратили багато часу, щоб зробити самі хітові настільні ігри більш доступними спершу для нас, а зі створенням інтернет-магазину, і для всіх хто поділяє наше хобі!

Як своєчасно запропонувати шанувальникам настільних ігор всі ті гарячі новинки, що гримлять на найбільших світових фестивалях? Як скоротити відставання, доставити настільки ж швидко, та ще й за гуманної ціною? Такі питання ми ставили перед собою, працюючи над Гікачем, перебираючи картон і рахуючи міплів перед сном.

Прийшов час втілити наші ідеї в реальність. Перед вами настільна лавка Гікача, в якій вас чекають і нові суперхіти, і нев'янучі шедеври, які вже стали загальновизнаною класикою. Ми щасливі представити вам найсвіжіші локалізації російською мовою, великий асортимент англомовних ігор, польські мовонезалежні видання, а також, звісно, ігри від українських видавництв, які займають особливе місце на наших полицях і в наших серцях.

У нас є ігри для гіків і досвідчених гравців, ігри для новачків і для дітей, ігри для компанії і для всієї родини.

Ми можемо запропонувати кращі продукти європейської та американської школи гейм-дизайну. У нашому магазині є карткові ігри та ігри на кубиках. Швидкі легкі філери і тривалі масштабні стратегії. Військові і практично безконфліктні гри. Атмосферні пригоди і позбавлені елементу випадковості складні економічні стратегії. Квести і ігри на логіку. Змагальні та кооперативні ігри. Дуелі і «соло».

Ми будемо раді спілкуванню з кожним клієнтом, допоможемо порадою, запропонуємо і виберемо разом гру для будь-якого випадку. Якщо ж, на жаль, шуканої гри не буде в асортименті, ми здійснимо доставку під замовлення в прийнятний термін.

Ми сподіваємося, що наших покупців приємно здивує система лояльності, несподівані акції і щотижневі розпродажі. Залишайтеся ж з нами, відкривайте нові світи і грайте в кращі настільні ігри з близькими вам людьми!

Ваш Гікач

Ми в соцмережах
Вгору