Порівняння
Додайте товари для порівняння
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб-Нд: 9:00–18:00

Настільні ігри від Гікача

Geekach Shop створений двома ентузіастами, великими фанатами настільних ігор. Будучи запеклими гравцями, ми витратили багато часу, щоб зробити самі хітові настільні ігри більш доступними спершу для нас, а зі створенням інтернет-магазину, і для всіх хто поділяє наше хобі!

Як своєчасно запропонувати шанувальникам настільних ігор всі ті гарячі новинки, що гримлять на найбільших світових фестивалях? Як скоротити відставання, доставити настільки ж швидко, та ще й за гуманної ціною? Такі питання ми ставили перед собою, працюючи над Гікачем, перебираючи картон і рахуючи міплів перед сном.

Прийшов час втілити наші ідеї в реальність. Перед вами настільна лавка Гікача, в якій вас чекають і нові суперхіти, і нев'янучі шедеври, які вже стали загальновизнаною класикою. Ми щасливі представити вам найсвіжіші локалізації російською мовою, великий асортимент англомовних ігор, польські мовонезалежні видання, а також, звісно, ігри від українських видавництв, які займають особливе місце на наших полицях і в наших серцях.

У нас є ігри для гіків і досвідчених гравців, ігри для новачків і для дітей, ігри для компанії і для всієї родини.

Ми можемо запропонувати кращі продукти європейської та американської школи гейм-дизайну. У нашому магазині є карткові ігри та ігри на кубиках. Швидкі легкі філери і тривалі масштабні стратегії. Військові і практично безконфліктні гри. Атмосферні пригоди і позбавлені елементу випадковості складні економічні стратегії. Квести і ігри на логіку. Змагальні та кооперативні ігри. Дуелі і «соло».

Ми будемо раді спілкуванню з кожним клієнтом, допоможемо порадою, запропонуємо і виберемо разом гру для будь-якого випадку. Якщо ж, на жаль, шуканої гри не буде в асортименті, ми здійснимо доставку під замовлення в прийнятний термін.

Ми сподіваємося, що наших покупців приємно здивує система лояльності, несподівані акції і щотижневі розпродажі. Залишайтеся ж з нами, відкривайте нові світи і грайте в кращі настільні ігри з близькими вам людьми!

Ваш Гікач

Ми в соцмережах
Вгору