каркассон для всей семьи

Ви тягнете додому пакети з продуктами, і вже готові цілий вечір нарізати салати й готувати святкову вечерю. Ввечері діти допомагають притягти стіл-книжку, бабуся із дідусем вмикають телевізор, ви починаєте залипати у смартфон, але дивитесь на це зі сторони, і раптом вирішуєте: досить! Годі витрачати спільний аж так даремно, як наче ви й не зібрались разом! Зі стрічки новин ваш палець зіслизне на сусідню вкладку, і ось ви вже наклацуєте фільтри, вводите адресу, і доставка не змушує довго чекати: замовлення із таємничими коробками заносить курʼєр і ви вказуєте дітям, куди відставити салатницю й таріль із нарізкою. Компоненти пахнуть свіжою фарбою, ви вичавлюєте плитки на стіл, і дідусь, роздивляючись коробку, із подивом читає: “Острів… котів? Це ще що таке?”.

Ви потираєте долоні та вказуєте на вухасту червону істоту з коробки: “Це наш порятунок!”.

Настільні ігри для всієї родини — єднаємо покоління

І Гікач з вами згоден! Який захоплюючий сімейний вечір вийде без настілки, якщо ви бажаєте обʼєднати всю родину за єдиною розвагою. Будь-який дорослий зрадіє, якщо діти та батьки поділяють його хобі, це вже не кажучи про те, що настілки допомагають розвивати логічне мислення, уяву, мовлення…

Світ настільних ігор — це місце, в якому діти зацікавляться яскравими компонентами, мати побачить цікаві ходи і стратегії, батько зрадіє цікавезному сюжетові, а дідусь з бабусею ще й згадають, на якій книзі той сюжет засновано. Настілки є різноплановими, і спеціально для настільних ігор з помірним рівнем конфліктності та універсально доступними правилами на сайті Гікача виокремлено окремий розділ “Сімейні ігри”.

интересные настольные игры для всей семьи

Зараз Гікач, весь такий дорослий, бо вже неодноразово його смикали за вуха у день народження, як понапише вам порад, бо цікаві настільні ігри для всієї родини — це не лише доступно для всіх, а ще й недорого, бо ж інтернет-магазин Geekach Shop пропонує найкращу вартість на настілки.

Які настільні ігри бувають для сім'ї?

Найкращі настільні ігри для всієї родини можуть обʼєднати під час партії усі покоління — від онуків до бабусі з дідусем. А отже, вони мусять мати цікаву тематику, доступні правила і приємне оформлення. Та ж не лише за коробкою судити про настілку, тож давайте спершу розберемось, які бувають сімейні настільні ігри.

 • Логічні сімейні ігри. Навіть ігри для кмітливих можуть бути привабливими! Як щодо Такеноко про годування панди та вирощування бамбуку, або  Навіть настільні ігри для кмітливих можуть бути привабливими (та найчастіше є, чого вже применшувати). Як вам, наприклад, «Такеноко», про вирощування барвистого бамбука і годування панди? Або «Саграда», в якій учасники створюватимуть вітражі з кубиків? Можливо, вам також сподобаються «Замки Бургундії» чи «Залізниці Ink».

 • Веселі настільні ігри для всієї родини. Таких настілок теж чимало! Наприклад, «Викрутайс» — про полювання пінгвінів на рибку в слизьких коридорах, або «Голодна мавпа» — швидка карткова гра, в якій учасники наввипередки позбуватимуться своїх карт. 

 • Сімейні стратегії. «Квиток на поїзд» про створення залізничних маршрутів, або «Лісовий затишок» про осінні підготування звірят до зими.

 • Економічні сімейні настілки. Майже всі настільні ігри європейської школи є сімейними, а отже, чимало настілок для всієї родини є економічними. Хоч би «Агрікола», а хоч би і «7 чудес» (Ігромаг).

 • Карткові настільні ігри для всієї родини. Швидких настілок, які можна брати з собою через компактний розмір коробочки, та грати в дорозі або на природі багато. Наприклад, «Sweet&Spicy», «Велонімо», «Орифлама», «Салат. Рецепт успіху» (IGAMES), «Love Letters» (Lord of Boards) тощо.

 • Кооперативні сімейні настілки.

 • Пригодницькі настільні ігри для всієї сімʼї. Якщо ви бажаєте отримати цікавий ігровий досвід та розіграти на столі цілу пригоду, спробуйте такі настільні ігри: «Утрачені моря», «Ольтре», «Діамант» (Games 7 Days), «Володар Перснів. Пригоди в Середзем’ї».

Найкращі настільні ігри для всієї родини українською

популярные настольные игры для всей семьи

Гікач спеціально передивився полиці та обрав для вас популярні настільні ігри для всієї родини, які вже отримали українську локалізацію. 

 • «Острів котів»! Звісно, «Острів котів» (Geekach Games) — сімейний абстракт про порятунок пухнастих тваринок на кораблях, що також має втілення “переверни та намалюй”: «Острів котів. Мандруй і малюй».

 • «Каркассон» (Feelindigo) — класика європейської школи про збір великого поля королівства з плиток за принципом пазла та виставлення робітників.

 • «Dixit» — найпопулярніша візуальна гра на асоціації, що має дуже милі ілюстрації, в кожному випуску — від іншого художника.

 • «Azul» (Plan B Games)— простий абстракт про викладення барвистих плиток, що виглядають наче цукерки. 

 • «Селестія» (WoodCat) — гра на випробування своєї вдачі, від якої буде в захвати всі сім’я.

 • «Розкіш» — змагайтесь за збір коштовних камінців зі своїми близькими.

 • «Пройдисвіти Кведлінбурга» (Yellowbox) — трохи вдачі, дещиця вміння, і ось ви вже готуєте відвари, зілля та ліки для відвідувачів середньовічного ярмарку.

 • «Стежки Тукани

 • Залізниця Ink» — flip&write про створення туристичних шляхів між поселеннями тропічного острова.

 • «Kingdomino» — зберіть якнайкраще королівство за правилами “доміно” для здобуття перемоги.

Гуртуємо сім’ю за розвагою із настілками від Гікача

Готові знайомити родину із дерев’яними чоловічками-міплами, плитками місцевостей, картами дій, пригодницькими сценаріями, кубиками для перевірок і жетонами на позначення ресурсів, чи все ще боїтесь набрати більше переможних очок і когось образити? Та йой, скаже вам Гікач, у сімейних настільних іграх найбільше задоволення приносить процес гри, а не перемога, бо най би як ви не раділи тріумфу наприкінці партії, немає нічого краще, ніж спільний час із рідними людьми.

Замовити настільні ігри в Geekach Shop можна до будь-якого міста: Київ, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Ужгород, Тернопіль абощо, бо для доставки доступна вся Україна. Купити настілки можна зовсім недорого, адже ціна Гікача відповідає будь-якому бюджетові.