каркассон для всей семьиУявімо звичайний сімейний вечір. Дідусь читає газетку, бабуся в'яже светр, мама порається біля плити, краєм ока поглядаючи співоче шоу в телевізорі, діти потупилися в екрани своїх телефонів. Формально всі разом, зовсім поруч, рукою подати, але подумки вони на різних планетах.

- Острів піднявся з води... - бурмоче собі під носа дід. - Десь у Тихому океані... Вґаг-наґл-фгтаґн!

- Будьте здорові! - каже мама.

- Знову протягло, - каже бабця. - А я тобі казала, кватирку зачиняй.

- Пишуть, що це може бути... якйого?.. Рльєха. Яка ще Рльєха?

- Це ж Олег Невинник! - каже мама, наближаючись до екрану телевізора, - зараз співатиме! Послухайте, який у нього голосище, ​​бувають же таланти...

- Нюру з другого під'їзду сьогодні швидка забрала, - каже бабуся, - тільки-но з лікарні виписали, ось така медицина у нас...

- Нудьга... - каже дочка в слухавку, - Не знаю, може, кінце подивлюся якесь цікаве.

- А можна тихіше? - каже син, на секунду відриваючись від своїх танків на телефоні.

До речі, де тато? Знову затримується на роботі? Знову пропустить вечерю?..

Ні, тільки не цього разу! Чути дзвін ключів і хрускіт замка. Двері різко відчиняються. Це тато. Дивно посміхаючись, він дістає з пакету коробку з настільною грою. «Ос-трів ко-тів», - читає донька по складах, хоча їй вже далеко не чотири роки. «Що це все значить?» - запитально дивиться мама. А це значить, що цього вечора сім'я нарешті буде разом.

НАСТІЛЬНІ ІГРИ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ – СПОЛУЧНА ЛАНКА

Сім'я повинна бути разом. Найрідніші, найдорожчі люди повинні проводити одне з одним якомога більше часу. Це здається природним і логічним, але не все так просто насправді. Як об'єднати різні покоління? Чи можливий спільний знаменник взагалі? Чи вийде знайти спільні інтереси?

Гікач довго шукав сполучну ланку між поколіннями. Він отримав відповіді на свої питання лише через багато років, коли відкрив для себе настільні ігри. Потім він побачив на Ютубі, як такий собі Безнал грає зі своєю мамою, братом і племінником у різні цікаві настільні ігри для всієї родини. Ще пізніше Гікач подивився всі відео каналу «Family Play» - веселої сімейки гиків. Неможливе виявилося цілком можливим. Настільні ігри - ось той спільний знаменник, який об'єднає за одним столом абсолютно різних людей з абсолютно полярними інтересами.

Зараз Гікач уже й сам не в тім'я битий - дорослий, великий і дуже вумний - і може нарадити вам усіляких цікавих настільних ігор, які зроблять вашу сім'ю ще більш щасливою і нерозлучною. Якщо ви шукаєте сімейні настілки недорого, інтернет-магазин Гікача може запропонувати вам широкий вибір і найкращу вартість.

НАЙКРАЩІ НАСТІЛЬНІ ІГРИ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

цікаві настільні ігри для всієї родиниКласифікуючи сімейні настілки, Гікач розділить їх на такі групи:

  • Економічні ігри для всієї родини

Зазвичай, це ігри без прямого конфлікту, що належать до європейської школи геймдизайну. Гравці взаємодіють опосередковано, переважно копаючись у своїй пісочниці. Дані ігри створюють теплу атмосферу і не провокують конфлікти. Почати варто з трьох китів, на яких стоїть весь настільний світ. Це «Колонізатори», «Каркассон» і «Кам'яний вік» - чудова трійка, локалізована компанією Hobby World. Як не крути, це найпопулярніші настільні ігри для всієї родини.

Неодмінно варто звернути увагу на вищезгаданий «Острів котів» - захоплюючу тайловкладальну стратегію про порятунок котиків. І на сімейну гру номер один «Крила» - красиве євро про створення пташиних заповідників.

Для сімейного дозвілля підійдуть практично всі євро - «Замки Бургундії», «Брюгге», «Агрікола», «Каверна», «Літопис», «Подорожі Марко Поло», «Пуерто-Ріко», «Конкордія», «Орлеан», «Гранд-готель "Австрія"» - і блискуче «Тераформування Марса», локалізоване видавництвом Kilogames. Якщо вам потрібен більш простий ігровий процес, Гікач радить звернути увагу на цікавий «Квиток на поїзд», «Навколо світу за 80 днів», «Сонячну долину», «Суперфермера», «Лабораторію», «Алі Бабу», «Доміношне королівство» і «Доміношну імперію».

  • Стратегічні настільні ігри для всієї родини

Американська школа геймдизайну здатна запропонувати дітям і дорослим такі хіти, як «Про мишей і таємниці» і «Плюшеві казки». Якщо ви шукаєте стратегії з механікою контролю територій, для сімейних ігрищ підійдуть «Вірус», «Торрес», «Королівство кроликів» і «Мій маленький серп».

  • Карткові настільні ігри для всієї родини

Ігри з механікою взяток, аукціону, перевірки удачі та збору сетів. Гікач може порадити «Зілляваріння», «Будиночок на дереві», «Сірого кардинала», «Арборетум». «Канагаву», «Селестію», «Сучасне мистецтво», «Розкіш», «Majesty» і «Century. Прянощі». Також відмінні відгуки у ігор «Вище суспільство», «Абатство» та «Картахена» від GaGa Games.

  • Кооперативні настільні ігри для всієї родини

популярні настільні ігри для всієї родиниВ таких іграх учасники спільно протистоять механіці гри. У Гікача є не дуже складні коопи «Заборонений острів», «Заборонена пустеля», «Заборонене небо», а також ігри класичної серії «Пандемія», локалізовані компанією «Стиль Жизни». Всі ці ігри зможуть згуртувати і зблизити сім'ю ще більше.

  • Логічні настільні ігри для всієї родини

На особливу увагу заслуговує зворушлива гра «Такеноко», українською локалізацією якої займалася компанія Geekach Games. У грі «Саграда» учасники створюватимуть церковні вітражі, а в «Азулі», найкращій логічній грі за версією сайту «BoardGameGeek», гравці прикрашатимуть стіни королівського палацу.

  • Веселі настільні ігри для всієї родини

Повеселити всіх членів сім'ї зможуть божевільний «Льотчик Луї», клацальний «Викрутайс» і ковбойський «Flick 'em Up!». Кому як, а Гікачу завжди смішно складати історії в кубиковій грі «Rory's Story Cubes» від The ​​Creativity Hub. Подібно настілкам з інших категорій, дані ігри здатні не тільки розважати, а й розвивати навички гравців.

КУПИТИ СІМЕЙНІ НАСТІЛКИ У МАГАЗИНІ ГІКАЧА

Тепер, коли ви знаєте, які настільні ігри бувають для сім'ї, ви можете перейти до каталогу або відразу знайти потрібну вам гру через пошук. Зацікавила якась гра? Влаштовує ціна? Отримати вподобану настілку простіше простого. Ви можете замовити і купити її прямо зараз, вказавши зручний спосіб оплати. Доставка проводиться по всій Україні - Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя та інші населені пункти країни.