Наразі ініціатива Разом до Перемоги закінчена.
Дуже дякуємо всім хто долучився!

 

Друзі, ні для кого не секрет, що всі ми живемо в умовах нападу на нашу країну російських загарбників і під постійним ризиком терористичних ракетних атак.

Кожен українець так чи інакше постраждав від дій агресора, і в такий час ніхто не може залишатися осторонь.

Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до ініціативи Geekach Поруч, що діяла в травні та червні - завдяки цьому в прихистки для переміщених дітей було передано 419 ігор від українських видавництв.

Прийшов час нам спробувати зробити щось і для тих, завдяки кому ми взагалі можемо навіть зараз виділяти час на наше затишне гобі, для наших захисників – Збройних сил України.

Ігри передзамовляй - Україні помагай!

Тож в рамках ініціативи «Разом до перемоги» ми відкриваємо передзамовлення зі знижками на ті наші локалізації, які наразі заблоковані на старому складі та зникли з поличок магазинів. Рівно половина - 50% - зібраних коштів відразу підуть на підтримку різних благодійних фондів, що, своєю чергою, займаються підтримкою України. І наша перша ціль - 100000 грн для фонду Сергія Притули, який зараз збирає на новенькі БПЛА. Звіти про передачу коштів будуть публікуватися в соцмережах.

Друга половина зібраних коштів піде на фінансування видання нових настільних ігор українською мовою.

Тож мерщій робіть своє передзамовлення, щоб отримати бажану гру зі знижкою і внести свій внесок у важливу спільну справу!

Перелік ігор, що приймають участь

В рамках ініціативи «Разом до перемоги» доступні для передзамовлення такі ігри:

Зверніть увагу на деякі умови передзамовлення

  1. Замовлені ігри будуть розіслані коли ми отримаємо до них доступ, точна дата невідома, і роблячи передзамовлення ви маєте це усвідомлювати.
  2. Це передзамовлення не можна буде скасувати, адже кошти будуть одразу використані за призначенням.
  3. Якщо з якихось об’єктивних причин ми не зможемо розіслати замовлені ігри, то повернемо кошти в вигляді сертифіката, який ви зможете використати на придбання інших локалізацій або будь-якого іншого товару на сайті.
  4. Терміни передзамовлення не фіксовані, тож воно буде завершене або коли закінчаться залишки, або коли стане неактуальним.

Бережіть себе та підтримуйте Україну!