У світі Звіра є не лише вороги, а й Герої, легендарні захисники людей. Саме вони стали Мисливцями, на яких можуть покластися звичайні люди. Саме вони щодня вистежують, рятують та захищають. А їхні імена та історії знає кожен мешканець Північного простору.

 

Історії Мисливців:

Вар’я

Вар’я — командувачка мисливців, що самовіддано захищають людей від нападів Звірів. Північні простори стали новою домівкою її народу. Вар’я готова на все, щоб захистити поселенців.

Якось уночі, під мерехтливим світлом кривавого місяця, Вар’я влаштувала зі своїми товаришами засідку на Фанґрір. Завдяки талантові Гельґи вони дізналися, де востаннє була Королева вовчої зграї. Фанґрір потрапила в засідку разом зі своїми вовками. Під час лютої битви землю залила кров вовків і мисливців. Раптом Вар’я помітила Фанґрір, яка відважно захищала від нападників дитину. Знаючи про містичні сили Звіра, Вар’я, не вагаючись, метнула списа прямо в серце дитині. Фанґрір стрибнула на мисливицю і відгризла їй руку, а потім утекла. До самого світанку було чутно пронизливі завивання Фанґрір, що впала в повний відчай.

Вар’я досі командує мисливцями, вселяючи відвагу в їхні серця навіть у безнадійних ситуаціях. Вона ділить з ними радість перемог і гіркоту поразок. Вар’я зі своїм рогом Вальга завжди стоїть на варті, оберігаючи свій народ.

 

 

 

Іона

Іона вже погано пам’ятає ті часи, коли вона була принцесою. Хоча навіть тоді її більше цікавила стрільба з лука, ніж королівські бали. Іона завжди прокидалася вдосвіта, щоб повправлятися у стрільбі з лука. Вона сподівалася поділитися колись мисливськими бувальщинами з самою Есмерією.

З плином літ Іона перетворилася на запальну, але сильну духом жінку, що майстерно стріляє з арбалета завбільшки з неї саму. Створений за допомогою давніх технологій, арбалет передавався в її роду з покоління в покоління. Його часто використовували в битвах на старому континенті, коли той ще існував. Цей арбалет можна також використовувати як невелику балісту, щоб з більшою силою запускати стріли на вдвічі більші дистанції. Однак Іона поки що лише опановує це вміння.

Під час Великого полювання Іона виконувала прямі вказівки Есмерії, щоб здолати Чорного Короля. Після тривалого й лютого бою Іона змогла здалеку запустити смертельну стрілу у Звіра. Підійшовши ближче, вона стала свідком того, як Есмерія проковтнула серце Звіра й кинулася навтьоки, утрачаючи людську подобу. Усвідомивши, що вона мусить тепер зробити, Іона безсило впала на землю.

 

 

 

Гельґа

Ще в ранньому віці Гельґа почала бачити майбутнє. У такі миті вона закочувала очі, а її обличчя спотворювала гримаса німого крику. Їй марилася смерть, гори трупів і спалені будинки. Незабаром сільський старійшина заявив, що Гельґа проклята, і наказав вигнати її з села.

У дикій природі, серед лісів, озер і гір Гельґа відкрила для себе, що вдалині від людей її сила стає керованішою. Вона навіть змогла вступити в контакт із духом Звіра. Гельґа встановила з ним міцний зв’язок і змогла побачити все очима Звіра, відчути його інстинкти й ненависть до всього людського.

Роками Гельґа вдосконалювала свій талант. Дізнавшись про плани Звіра, вона вирішила повернутися до цивілізації, щоб порятувати людей. Вона не хотіла, щоб її жаскі видіння стали реальністю.

 

 

 

Крім

У дитинстві Крім любив майструвати різноманітні знаряддя, щоб полювати на зайців, приманюючи їх рідкісними травами. Він не хотів їх кривдити, просто намагався перевірити, яка приманка ефективніша, і чи його винаходи взагалі дієві.

Перш ніж переселитися в Північні простори, Крім досліджував зразки чорної гнилі, зібрані на його рідних землях. Він намагався визначити її походження і причини появи. Він бачив багато моторошних речей, як-от квіти, що повільно випускають чорний отруйний газ, або в’язку багнюку, що роз’їдає все, наче сильна кислота. Знаючи чимало алхімічних секретів, він намагався з’ясувати, чи можна використовувати ці речовини собі на користь.

Після багаторічних експериментів він почав творити справжні дива. Вельми небезпечні дива. Вибухові пристрої, їдкі речовини й безліч інших смертельних знарядь — усе це завдяки своїм таємним формулам. Таке поєднання алхімічних рецептів, таємних формул і хитромудрих механізмів становить серйозну загрозу для будь-якого Звіра.

 

 

 

Ассар

В юному віці Ассар мріяв вирушити на пошуки пригод. Він дуже любив слухати народні казки й розповіді про легендарних героїв. І завжди хотів стати таким, як вони.

Подорослішавши, він не втратив того юнацького запалу. За першої нагоди він зголосився подорожувати із загоном розвідників. Вони відправилися в Північні простори, у світ легенд і містичних створінь. Мріючи стати легендою, Ассар часто вирушав у тижневі походи, щоб розвідати місцевість і скласти мапу придатних доріг, родючих земель і мисливських угідь.

Однак його пригодницька жага згасла, коли загинув Чорний Король і почалося Велике очищення. Небо потемніло, і вищі за гори хвилі налетіли на береги Північних просторів. Рааґа затопила половину континенту, під водою загинули сім’я Ассара й чимало інших людей. У серці Ассара зародилася палка ненависть. Він присягнувся, що помститься за свою сім’ю і знищить Оракула Безодні.

 

 

 

Ґримґейр

Ще змалку Ґримґейр усвідомив, що володіє величезною силою. Він завжди намагався стримувати себе, щоб не втратити самоконтроль і мимоволі не скривдити когось. Односельці з нього глузували, прозивали дурилом-здоровилом, однак мовчазний Ґримґейр завжди тримав себе в руках, хай там що.

Його маленьке село розташувалося на околиці Чорноболоття. Якось болотяні істоти оточили поселення, майже не залишивши селянам шансів на порятунок. Але Ґримґейр схопив сокиру лісоруба й самотужки зумів здолати нападників і врятувати село.

Хай куди він завітає, тепер йому завжди раді, попри його замкнутість, неотесаність і грубість натури. Ґримґейр став поважним мисливцем і захисником людей. Його високі сторожові вежі вселяють в поселенців упевненість у майбутньому.