57 років тому в серпні 1965 року видавництво Chilton Books, яке зазвичай видавало мануали з ремонту машин, ризикнуло і випустило у світ художній роман невідомого письменника. Продажна ціна книги була 5.95 $ і довгий час мало хто звертав на неї увагу. Твір списали на збиток, а видавництво навіть звільнило редактора, який схвалив публікацію роману.

Ніхто не думав, що через десяток років ця книга стане культовим твором наукової фантастики, породить наслідувачів, увійде в історію кінематографу, а також подарує нам безліч чудових настільних ігор! А те, найперше видання, стане колекційним екземпляром, цінність якого підніметься до позначки 700$.

 

Дюна на столі

За подіями Дюни було випущено не одну якісну настільну гру, тож ми маємо вам що порекомендувати. Таємничі пустелі Арракісу заповнені дорогоцінними прянощами, події, що розвиваються на різноманітних планетах, боротьба за ресурси та панування між величними домами чекають на вас!

 

Dune: The Board Game (Дюна) – перевидана та «осучаснена» версія настільної гри 1979 року. Гра про боротьбу кількох великих домів за контроль над планетою Арракіс. Гра, в якій інтриги та зрада тісно переплітаються з військовими сутичками на поверхні планети. Її райони приносять унікальні можливості, а її піщані бурі здатні порушити плани маневрів. Гра, в якій, щоб перемогти, можна просто передбачити, на кого зробити ставку, або укласти потрібний союз у потрібний час.

Тривалість партії: 120-180 хв

Кількість гравців: 2-6

Ціна: 2255 грн

 

Дюна: Імперіум (Dune: Imperium) – колодобудівельна стратегія з механіками розміщення робітників та контролю територій. Гравцям доступно кілька ділянок планети Арракіс з обмеженою кількістю позицій для розміщення робітників. На них можна отримувати доступ до ресурсів, карт, прихильників та військових юнітів. Таким чином, гравці поступово нарощують силу своїх фракцій, щоб за підсумком заробити найбільшу кількість переможних очок.

Тривалість партії: 60-120 хв

Кількість гравців: 1-4

Ціна: 1959 грн

 

Dune: Imperium – Rise of Ix – перше доповнення до настільної гри Дюна: Імперіум (Dune: Imperium). Гравцям належить відвідати планету Ікс, отримати доступ до нових технологій, лідерів, дредноутів і зорельотів.

Доповнення «Дюна: Імперіум. Розквіт Ікса» не ускладнює гру, а дає простір для нових стратегій. Це відмінний варіант того, як можна урізноманітнити гру, що полюбилася.

Dune: Imperium – Immortality – друге доповнення до настільної гри Дюна: Імперіум (Dune: Imperium), яке дозволить гравцям долучитися до таємниць Бене Тлейлаксу.

Раса Тлейлаксу відома як спеціалісти генної інженерії. Саме вони займаються постачанням штучних органів, а також здатні створювати воскреслих людей – гхолів. Чи ризикнете ви скористатися їхніми послугами?

 

Дюна. Таємниці Домів (Dune: House Secrets) - захопливий детективний квест за всесвітом Дюни. Гра використовує популярну ігрову систему «Детективу» і спеціальний інтернет-сайт, де зберігається додаткова текстова і візуальна інформація і де гравці складають підсумкові звіти, відповідаючи на контрольні запитання.

Тривалість партії: 90-180 хв

Кількість гравців: 1-4

Ціна: 1650 грн

 

Dune: A Game of Conquest and Diplomacy – переосмислена стратегія Dune: The Board Game для меншої кількості гравців. Це швидка версія гри з обмеженою кількістю раундів. У грі всі фракції мають унікальні здібності та стартові можливості. Крім того, ця версія гри цілком комфортно масштабується для двох гравців.

Тривалість партії: 20-60 хв

Кількість гравців: 2-4

Ціна: 2250 грн

 

Dune: Betrayal – настільна гра зі схованими ролями. Гравцям належить вирішити під час партії, кому вони можуть довіритися. Адже серед них можуть бути не лише шляхетні Атрейдіси та їхні союзники, але й представники Харконенів, а також їхні куплені прихильники. Протягом трьох раундів потрібно зрозуміти, з ким ви на одному боці та кому згодні довіритись.

Тривалість партії: 20-40 хв

Кількість гравців: 4-8

Ціна: 825 грн

 

Dune RPG – це настільна рольова пригода, яка дозволить вам ще більше поринути у той світ, у якому спайс тече рікою, а людський розум наказує всесвіту.
НРІ по Дюні дарує вам можливість створити сюжети світу за межами подій книг. Очоливши один із великих домів, ви зможете самі спланувати стратегію своєї влади. І, можливо, саме ви станете наступним Імператором!

 

Dune: War for Arrakis – запланована настільна гра від CMON. Майбутня гра - це асиметрична стратегія з військовими зіткненнями на поверхні Дюни від творців War of the ring. Автори обіцяють дати можливість гравцям повернутися до книжкових персонажів та спробувати скласти власний патерн історії зіткнення між кількомами великими домами під час відомих подій на Арракісі.

Як у всіх іграх CMON у грі буде безліч високо деталізованих мініатюр та широке розмаїття карткових подій.

 

Придбати настільну гру зі всесвіту Дюни (Dune) ви можете у магазині Geekach Shop. Найкращі умови та найповніший вибір ігор за вашою улюбленою книгою! Ми доставимо гру протягом декількох днів до Києва, Харкова, Львова, Дніпра, Одеси, по всій Україні!