Настільні ігри в День Святого Валентина допоможуть провести час разом із коханою людиною та поділяти почуття перемог і пригод навіть після свята. Кохання й почуття — справа дуже тонка, і хай би ви лише починаєте зустрічатися чи давно разом, Гікач готовий здійснити своє настільне призначення з порадами ігрового характеру. Варто лише обрати настільні ігри День Святого Валентина перетвориться на справжнє свято.

Життя — воно може і як коробка цукерок, та настільні ігри на 14 лютого кращі за будь-який шоколад чи квіти, тут сумнівів взагалі не могло бути. Аби лише правильно підібрати. В інтернет-магазині Гікача ви легко знайдете особливий сюрприз для вашої половинки, зможете влаштувати розвагу, підготувати тематичне задання у ліжку чи вивчити правила улюбленої гри партнера. Та й знаєте, в чому ще перевага настілки? Її легко обгорнути в подарунковий папір! Як лише буде обрана гра подарунок на 14 лютого, вважайте, готовий.

Ігри з пікантними романтичними завданнями

настільні ігри День Святого ВалентинаІгри урізноманітнять побачення у День закоханих і додадуть перчинки у ліжку, допоможуть роззнайомитися коханцям-новачкам і подарують нові ідеї досвідченим парам. Робіть свій вибір на символ вашої любові, і переконайтесь, що знайдете місце для спільного усамітнення! Романтичні ігри для двох на подарунок однозначно є оригінальним та досі малозвіданим варіантом, а дарма.

  • Настільні ігри з серії «Love Фанти» у День Святого Валентина запропонують картки для соромʼязливих новачків та гімнастичні виверти для коханців-профі. Перші радше підштовхнуть дослідити одне одного, а вже наступні — поринути у вир досліджень вищого пілотажу, авантюризму та гнучкості.
  • «Сексополія» — це еротичний варіант гри Монополія із романтичними завданнями для пар. Гікач би сказав, що переможець отримає все, та приємно має бути обом.
  • «ВандерСекс» та «Loopy: sex game» — особливі розробки від української мережі секс-шопів, що крім еротичних завдань пропонують палкі ідеї для прелюдій та запитання для розвитку почуттів пари.
  • «Секс Кубики» також покликані покращити любовне життя пари, кожен з кубиків дасть підказки щодо місця, прелюдій, одягу, реквізиту, пози… Не соромтесь, ця гра — подарунок на 14 лютого, коли б ще в таке грати?

Вечірка Святого Валентина, або еротика для більше ніж двох

Якщо на 14 лютого у вас заплановано вечірку більш ніж на двох, Гікач має ігри й на цей випадок! Спробуйте 18+ версію «Покажи або розкажи» із «ЕРОдитом» — настільні ігри на пояснення слів сексуальної тематики, або відверті «Фанти Флірт» різних рівнів складності та більш вечірково-відвʼязний «Чпок». Хай би куди потім не завернула ваша вечірка, ви лише цей… підготуйтесь! Настільна гра на день святого Валентина може розважити й трьох, і більше учасників.

Дуельні настільні ігри у подарунок на 14 лютого

Добре, добре, залишмо гравців з розділів вище на самоті, їм це точно знадобиться. Якщо ви вже достеменно дослідили одне одного в ліжку чи ще соромитесь перейти до наступної бази, романтику можна створити й в інший спосіб.

До слова, суперництво у грі значно ліпше за суперництво у подружньому житті. Кохатися в настілках можна навіть як гра полягає у напруженій боротьбі учасників. Спрагу почубитися аби любитися для двох учасників задовольнить сила-силенна настілок: від простого «Вулика» чи «Джайпуру» до більш тематичних «Riftforce» або й навіть епічно-фанатського бою у «Війну Персня». Тут вже вибір цілком за вами, лишень би ви знали смаки коханої людини. Чи може б в цьому допомогли фанти з розділу вище? Хто зна, хто зна, ризики Гікач лишить коханцям.

Тематичні ігри для двох у День Святого Валентина

А як відштовхуватися не лише від кількості учасників, Гікач радив би звернути увагу на оформлення і тематику. Можна підібрати грі за вподобаннями вашої половинки, та ж ми зараз шукаємо, яка гра підійшла б на подарунок саме до Дня Святого Валентина, тому окреслимо найпривабливіші категорії. Ігри для двох на 14 лютого все ж не обовʼязково мають бути еротичними.романтичні ігри для двох на подарунок

  • Кооперативні ігри. Сісти вдвох над «Level 10», «МікроМакро» чи «Шерлоками», допомагати одне одному у «Містеріумі» чи без слів зрозуміти в «Йокаї» — це неоціненно! А може ви й взагалі захочете зануритися до улюблених світів у «Дюна. Таємниці Домів» чи «Marvel United», це лише ваш вечір, не зважайте на інших. Детективи, 
  • Гарні абстракти. «Азул» із його плитками-як-цукерками чи «Острів Котів» із милими пухнастиками чудово граються вдвох! Спробувати можна також «Париж. Місто вогнів» з атмосферними картами-листівками чи й затишні ковдрочки «Печворка». 
  • Ігри про кохання. Гікач зверне увагу дуельну настілку «Ханамікоджі» з боротьбою за увагу гейш, та на «Листи закоханих» про спроби передати записку коханій принцесі. Є навіть «Формула кохання», в якій гравці будуть влаштовувати побачення персонажам. Кохання, всюди кохання!

КУПИТИ НАСТІЛЬНІ ІГРИ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ У МАГАЗИНІ ГІКАЧА

В інтернет-магазині Гікача ви можете недорого купити усі кращі настільні ігри на 14 лютого. Гікач не лише запропонує доступну ціну, але й здійснить швидку доставку в усі куточки України - Київ, Тернопіль, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Львів... Аби не забаритися із подарунком за розумною ціною, слід замовити його вже сьогодні! Як буде настільна гра день святого Валентина запамʼятається вам надовго. Вартість такого подарунка вас втішить, особливо тому, що настільна гра з яскравою коробкою не виглядатиме дешево.