26 років тому завдяки ухваленню Конституції було закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Сьогодні цей день символізує те, заради чого бореться наш народ. Гікач пропонує не забувати історію та ціну становлення української державності, тож сьогодні ми підготували для вас добірку ігор та коміксів, що нагадуватимуть про славетне минуле України.

Круті українські ігри та книги у Гікачі!

Воля: Штурмовий загін – це швидка дуельна гра у жанрі тактична стратегія за мотивами українського коміксу «Воля». Гравцям належить очолити два загони із п’яти персонажів з унікальними особливостями та позмагатися у виконанні 7 різних місій.

Кількість гравців: 2.
Тривалість: 20 - 30 хв
Ціна: 380 грн.

 

Перудо / Perudo – швидка гра на блеф, в яку, можливо, грали козаки у своїх походах. Гра представляє собою покер на кубиках, коли можливість передбачити результат кидка вирішує все.

Кількість гравців: 2 - 4.
Тривалість: 15 - 30 хв
Ціна: 449 грн. 

 

Дата. Фрагменти історії – український варіант гри «Timeline». Гравцям належить викласти безперервну лінію часу різних історичних подій. Гравці розігрують карти з подіями, щоб викласти їх одну за одною згідно з датами.

Кількість гравців: 2 - 4.
Тривалість: 10 - 20 хв
Ціна: 320 грн.

 

 

Борщ (Stew) – швидка карткова гра, в якій гравці намагатимуться зібрати все необхідне для справжнього українського борщу та не дати домашнім тваринам вкрасти інгредієнти. Гравці ходять по черзі, граючи карту в загальний стос «борщу» або згодовуючи карту домашній тварині. У будь-який момент вони можуть зупинитися, щоб завершити раунд та отримати переможні очки за «борщ».

Кількість гравців: 2 - 4.
Тривалість: 10 - 20 хв
Ціна: 219 грн. 

 

Козацький похід – це історична стратегія, яка присвячена великим походам запорозьких козаків в XVI-XVIII століттях. Гравцям пропонується стати отаманами, перенестися на Січ і поборотися за гетьманську булаву. Грати учасники будуть за таких відомих історичних діячів як Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Сагайдачний, Петро Дорошенко або Северин Наливайко.

Кількість гравців: 3 - 5.
Тривалість: 30 - 60 хв
Ціна: 745 грн.

 

Духи Лісу – це швидкий філер зі стильним артом за мотивом українських міфів. Гравці намагаються допомогти в боротьбі світлих та темних духів лісу. Це гра на блеф із механікою «вірю - не вірю».

Кількість гравців: 2 - 4.
Тривалість: 3 - 10 хв

Ціна: 219 грн.

 

Еліас. Україна – це тематичне видання однієї з найпопулярніших паті-ігор у світі. В одній коробці творці зібрали все, що має зв’язок з Україною: міста, історії, люди, одяг, страви та багато іншого! Правила гри прості: гравці тягнуть картки зі словами та намагаються пояснити їх за відведений час.
Кількість гравців: 4 - 12.
Тривалість: 60 - 90 хв
Ціна: 699 грн.

 

Комікс Максим Оса – українській комікс, в якому Гоголь зустрівся з Нуар стилістикою. Козак Максим Оса повертається додому після походу і виявляє, що вдома всі вважають його померлим. Вражений козак йде пиячити на свою могилу, де й починається закручений сюжет…

Ціна: 300 грн.

 

Книга Вогневир – українське сучасне фентезі від Володимира Кузнєцова. Чорна відьма степів зі своїми почварами насувається зі сходу на прадавню Рутенію неспинна у своєму бажанні нищити, чи вдасться князям об‘єднатися та відстояти своє майбутнє? «Вогневир» - перша книга епічної саги з кровавими битвами, інтригами та чорною магією в естетиці Київської Русі.

Ціна: 210 грн.

 

Купити українські настільні ігри, книги та комікси у Geekach Shop

Купуйте настільні ігри про Україну у магазині Geekach. Святкуйте день разом із та вірте в Україну!

Сподобалася гра зі списку? Підтримуйте своїх та замовляйте подарунки на сайті! Поштові служби доставлять вашу посилку з настільною грою чи книгою до будь-якого куточка України: від Ужгорода до Харкова, Київ, Одеса, Дніпро, Львів, ваше місто!