Рік і Морті - популярний комедійний науково-фантастичний анімаційний серіал з віковим рейтингом 18+. Серіал дуже смішний, він розглядає популярні теми під нестандартним кутом і має досить велику кількість пасхалок.

Зміст:

Про сам серіал Гікач розповідати не буде, а поговорить тут про настільні ігри, які дозволять знову зануритися в улюблені серії «Ріка і Морті», але тепер вже в якості активного учасника.

Взмортити все. Галопом по серіях Ріка і Морті

У кожному сезоні була серія, за мотивами якої зробили настільну гру.

Герої потрапляють в незвичайний парк атракціонів, який розташований прямо в тілі живої людини.

Настільна гра «Рік і Морті: Анатомічний парк» - прикольна економічна стратегія, де гравцям необхідно побудувати анатомічний парк всередині бездомного старого на ім'я Рубен. Крім будівництва парку, гравцям доведеться битися з жахливими хворобами і противниками.

Граємо за улюблених персонажів (Рік, Морті, доктор Ксенон Блум, Енні, Роджер або Пончо) з унікальними здібностями і характеристиками. У кожного персонажа є параметри переміщення (на скільки квадратів можна пересунути фішку героя), бою (скільки кубиків кидає герой) і дальності (з якої відстані можна стріляти по хворобах).

Для будівництва парку гравцям доступно п'ять видів тайлів - атракціон, кафе, гірка, транспорт, вихід. Є ще тайли фокус-груп, які не викладаються в парк - вони дають бонуси, якщо вдасться додати в парк інші тайли. У автора вийшло зробити дійсно веселу гру з неповторним артом, нескладним ігровим процесом - по епізоду Ріка і Морті, який дуже запам'ятовується. Анатомічний парк гра продається на сайті Гікача.

Інопланетні паразити, здатні підміняти людські спогади і перевтілюватися в кого завгодно, пробираються в будинок Смітів. Рік закриває всіх живих істот в будинку на карантин, щоб розібратися хто є хто і винищити інопланетну заразу.

Настільна гра «Рік і Морті: Взмортити все» - переносить нас в цей епізод. За допомогою карт гравці повинні перемогти всіх паразитів в кооперативному режимі. Якщо вам не подобається кооперативний режим, то можна зіграти в просунутий режим з таємними ролями. Тепер "друзям" необхідно позбутися від "паразитів", а "паразитам" обдурити "друзів". Для перемоги треба покластися на вашу дедукцію і пам'ять. Купити Рік і Морті: Взмортити все гра ви можете на сайті Гікача.

Рік перетворює себе в маринований огірок, але виявляється в такому вигляді залученим в розбірки з російськими шпигунами.

Рік і Морті: Огірочок Рік гра - асиметрична дуельна карткова гра з мініатюрками і просто бомбічною коробкою. Рік повинен вибратися на дах за відведений час, а росіяни повинні знищити огірочка або ж дочекатися, поки закінчиться ігрова колода Ріка. У гру можна грати і одному.

Кубики - головний інструмент взаємодії в грі. Використовуючи результати, що випали, можна пересуватися, атакувати ворога або добирати карти з колоди. Для розіграшу карти необхідні кубики з потрібним значенням. Для стрільби росіянам не потрібно розігрувати карти, а Рік, навпаки, стріляє лише за допомогою карт.

Це одна з кращих ігор у всесвіті «Ріка і Морті», хоч тут обійшлося без Морті. Круте оформлення компонентів, кожна картка рясніє цитатами з епізоду, а результати кубиків надають грі непередбачуваності!

Рік і Морті відправляються на Форбодулон Прайм за Кристалами Смерті, які мають властивість показувати власникові варіанти його майбутньої смерті. Через бажання померти в старості на руках Джесіки Морті впадає в залежність від Кристала, що в подальшому призводить до загибелі Ріка.

Настільна гра «Rick and Morty: The Morty Zone Dice Game» – це Roll & Write гра з значного розміру кубиками. Гравцям одночасно треба заповнювати маркером свій ігровий планшет і виконувати певні завдання. У гравців є як персональні карти, так і загальні для взаємодії на ігровому столі.

Зараз жанр «Roll & Write» на гребені хвилі, і автор створив дійсно унікальну, круту гру, яка не поступається іншим іграм даного жанру - але вже за улюбленим мультивсесвітом! Розробники підметушилися і випустили гру «Rick and Morty: The Morty Zone Dice Game» перед самим стартом 4 сезону.

Фанкогейм: Funkoverse Strategy Game: Rick & Morty купити

Крім повторення епізоду з мультивсесвіту «Ріка і Морті», вистачає і інших ігор з даної франшизи. Наприклад, компанія Funko Pop, крім своїх крутих фігурок (а у Гікача ви можете знайти і фігурки по всесвіту Ріка і Морті), випустила повноцінну настільну гру Funkoverse Strategy Game: Rick & Morty.

Настільна гра «Funkoverse Strategy Game: Rick & Morty» - битва на кубиках між божевільним вченим Ріком Санчезом і його примхливим онуком Морті Смітом. Битва відбувається за допомогою двох ексклюзивних фігурок Funko Pop, які ви окремо ніде не купите. Для різноманітності ігрового процесу в грі передбачено двостороннє ігрове поле і захоплюючі ігрові сценарії.

У гравців унікальні фігурки, здатності і набір карт. Всі дії здійснюються кастомними кубиками із застосуванням умінь і інноваційною системою перезарядки здібностей.

Funkoverse Strategy Game - це нескладні амерітреш-ігри, які сподобаються новачкові, сподобаються фанату франшизи своїми крутецькими фігурками і порадують бувалого гравця своїми сценаріями і непередбачуваними результатами кидка кубиків.

Класичні ігри у сетингу мультсеріалу Рік і Морті купити на сайті Гікача

Успішна серія не пройде повз популярних, що стали вже класикою настільних ігор - Монополії, Ризику і Клюедо - при цьому привнесе щось нове в ігровий процес.

  • Настільна гра «Monopoly Rick and Morty» – це класична Монополія (кинь кубики, пересунь фішку та купи нерухомість) в Мультивсесвіті. Ігрове поле представлено відомими локаціями - Вимір Кромулона, Газорпазорп, Планета кота Сквончі і Земля.

Крім локацій, змінилося і все інше. Будинки стали флубл-ходулями, готелі - губл-коробками, транспорт представлений поїздами-примарами і різними космічними кораблями, картки «Шанс» і «Суспільна казна» перетворилися на «Час швіфтанутися!» і «Міжпросторове кабельне ТБ».

Якщо раніше Монополія перетворювалася на нескінченну гру до останнього «грошового мішка», то «Монополія. Рік і Морті» грається в турбо-режимі. Ви починаєте вже з трьома картками власності, для будівництва готелю необхідно тільки 3 будинки, для виходу з в'язниці досить заплатити 50 шмеклей. І головне, гра завершиться, коли хоча б один учасник гри збанкрутує.

  • Настільна гра «Cluedo: Rick and Morty» – тематична реінкарнація детективної ігрової класики «Клюедо». За сюжетом, у Ріка вкрали плани портальної гармати, і персонажам необхідно вирішити дану загадку, відповівши на три питання - хто вкрав, куди сховав плани і як вони були вкрадені?

У комплект гри входить шість колекційних фігурок - Рік Санчез, Морті Сміт, Саммер Сміт, Бет Сміт, Джеррі Сміт і містер Жопосранчік.

Чим ця версія відрізняється від класичного видання? Раніше один з гравців був злочинцем, зараз же злодій і інструмент для крадіжки представлений стопкою жетонів. У кожного персонажа є свої персональні здібності. Додалася нова ігрова колода карт і трохи змінився принцип пересування з використанням кубиків.

  • «Risk: Rick and Morty» - класична настільна гра Risk, але у всесвіті Ріка і Морті. Гравці борються за контроль над планетами зі своїми фракціями (міфологи, робособаки, постапокаліптичні люди і, звичайно ж, уряд США). У кожної фракції буде свій Лідер, який дає додаткову владу на зайнятій території.

Купити Рік і Морті в магазині Geekach Shop

В інтернет-магазині Гікача ви знайдете дешево і недорого різні ігри по всесвіту Ріка і Морті. Вартість повинна вас порадувати.

Зацікавила якась гра в каталозі? Чи влаштовує ціна? Можете замовити її прямо зараз, оформивши швидке замовлення, або купити з використанням накопичувальної знижки. Доставка не змусить себе довго чекати. Де б ви не знаходилися - Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Дніпро, ваш населений пункт - поштова служба швидко довезе вашу посилку в будь-яку точку України.