На сайті Geekach Shop є розділ, присвячений художній літературі. Гікач зібрав у ньому книги українською та російською мовами - найкращих представників жанрів, високу літературу та белетристику, сучасну прозу та нестаріючу класику, художку для дорослих і для дітей, романи, повісті та збірки оповідань, звичайні книги, довідники з ігрор і артбуки. Цей розділ створено спеціально для книголюбів, літературних фанатів і поціновувачів красного письменства.

Художня література - вид словесно-мовного мистецтва, що спирається на авторський вимисел і характеризується відсутністю прямих відповідностей з реальністю і реальними людьми, спостережними фактами чи епізодами історії. У художній літературі використовуються образи героїв на основі реальних прототипів, алегоричне зображення відомих історичних подій, енергія суспільних і внутрішніх конфліктів, літературні ремінісценції та авторські рефлексії.

Якщо не брати до уваги авангардні (сюрреалістичні, модерністські) і чимало постмодерністських творів, сюжет більшості традиційних літературних творів будується за класичними правилами фабули - із зав'язкою, розвитком подій, кульмінацією та розв'язкою.

Книги худліт дозволяють поєднати приємне з корисним - цікаво провести час і дізнатися щось нове. Читаючи книгу, ви розважаєте себе, відволікаєтеся від насущних проблем, занурюєтеся в світ твору і відправляєтеся в уявну пригоду. Ви відчуваєте різні емоції й отримуєте естетичне задоволення від авторського стилю.

Художня література: фантастика, фентезі, детективи і багато іншого

Інтернет-магазин Гікач Шоп пропонує купити вельми дешево й порівняно недорого художню літературу в усьому розмаїтті жанрів - фантастику і фентезі, детективи і трилери, містику і горори, пригодницькі та історичні романи, постмодерн і мейнстрим. Це й класичні книги у твердих обкладинках, й ілюстровані подарункові видання, й довідники з ігор, й делюксові артбуки. Вартість, звісно ж, відповідає якості видання.

У цьому розділі ви можете знайти і купити худліт, який вам подобається читати. Тут представлені твори таких відомих авторів, як Джон Роналд Руел Толкін, Говард Філіпс Лавкрафт, Джоан Роулінг, Урсула Ле Ґуїн, Джордж Мартін, Робін Гобб, Ґлен Кук, Брендон Сандерсон, Вільям Ґібсон, Гаррі Гаррісон, Роберт Шеклі, Роберт Гайнлайн, Ніл Ґейман , Ентоні Берджес і Джозеф Конрад.

Художка: найкращі твори в жанрах

Гікач радить звернути увагу на такі твори:

  • Фентезі: звісно ж, «Гобіт» і трилогія «Володар перснів» у шикарному українському перекладі видавництва «Астролябія». Усі 7 романів про Гаррі Поттера, а також подарункове ілюстроване видання. Любителям гостросюжетного темного фентезі Гікач радить читати цикли Робін Гобб про королівського вбивцю і блазня, Ґлена Кука про Чорний загін, Брендона Сандерсона про Хроніки Штормсвітла і Роберта Веґнера про Меекханське прикордоння.
  • Фантастика: класика наукової фантастики від Роберта Шеклі, Гаррі Гаррісона, Роберта Гайнлайна від видавництва Азбука-Махаон, кіберпанк Вільяма Ґібсона і свіжіша фантастика від Орсона Скотта Карда ( «Гра Ендера») і Дена Сіммонса (цикл «Гіперіон», «Терор», «Друд»).
  • Містика / горор. Зібрання творів, окремі твори й ілюстровані видання великого і жахливого Говарда Філіпса Лавкрафта.
  • Детективи / сучасна проза: читайте класика сучасного детектива, норвежця Ю Несбьо. А якщо хочете чогось більш стильного і витонченого, в каталозі ви знайдете містичний нуар «Нічне кіно» і хвацько закручений детектив про новозеландських золотошукачів «Світила» (Букерівський лауреат 2013 року) в прекрасних перекладах українською мовою видавництва «Рідна мова».
  • Постмодернізм / сучасна проза: шедевральний двотомник у жанрі стімпанк / філософської фантастики «Крига» поляка Яцека Дукая - роман про альтернативний світ після падіння Тунгуського метеорита, укриту кригою Російську імперію, Транссибірську магістраль, шляхи мамутів, таємну поліцію, польських революціонерів, Батька Мороза, який керує лютими, сектантів-зимовиків Распутіна та експерименти Ніколи Тесли. Книга отримала найкращі оцінки та відгуки й очолює особистий топ Гікача. Точно сподобається фанатам настільної гри "Коса".

Також Гікач наполегливо радить прочитати культові романи Джозефа Конрада - «Ностромо» і «Серце пітьми» (був екранований Ф.Ф. Копполою під назвою «Апокаліпсис сьогодні»). Ці твори вплинули на зародження магічного реалізму, на розвиток літератури взагалі та на творчість таких відомих письменників, як Ґабріель Ґарсія Маркес, Ернест Гемінґвей і Салман Рушді.

Художня література купити і читати

Якщо вас зацікавила якась книга в каталозі й влаштовує її ціна, ви можете негайно замовити її, оформивши швидке замовлення, або купити з використанням особистої накопичувальної знижки. Доставка не забариться. Де б ви не жили, ви отримаєте посилку з книгами в найкоротші терміни - Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, ваш населений пункт, вся Україна.