Подобається гра «Res Arcana»? Перепробували всі тактики і стратегії, перемогли всіх членів сім'ї, розгромили друзів, а тепер шукаєте гідних суперників? Або тільки хочете почати грати, але не знаєте, чи зайде Рес Аркана особисто вам, а тому не наважуєтеся купити коробку?

Портал «Теорія гри» за підтримки Geekach Games проводить перший офіційний онлайн-турнір з гри «Рес Аркана» на сайті «BoardGameArena». Будь ви гіком або новачком, дорослим або підлітком, справжнім магом або косплеєром, грудастою таукитянкою або афроукраїнцем поважного віку - ваша раса, клас, характеристики, професія, передісторія, ордена й медалі та інші регалії не мають значення. На Арені про вас будуть судити за поточними результатами. Як то кажуть, ти крутий настільки, наскільки ти був крутим в останньому матчі.

Онлайн-турнір з настільної гри «Res Arcana»

Отже, ласкаво просимо на турнір з Res Arcana.

  • Перше правило: розповідай усім про турнір з Res Arcana.
  • Друге правило: постійно розповідай усім про турнір з Res Arcana.
  • Третє правило: у сутичці беруть участь тільки двоє.
  • Четверте правило: тільки один поєдинок за один раз.
  • П'яте правило: бійці б'ються у будь-чому, хоч у масках, хоч голісінькі, позаяк, на щастя, перебувають у себе вдома...

Чи не забагато правил? Може, краще просто почитати правила «Res Arcana»?

Настільна гра «Res Arcana» - швидка карткова стратегія про боротьбу великих магів. У грі використовуються механіки побудови двигуна і «ось тобі, отримай!» («Take That»). Гра була розроблена в 2019 році знаменитим Томом Леманном, автором культової «Боротьби за галактику» («Race for the Galaxy»). «Рес Аркана» стала номінантом і переможцем багатьох престижних конкурсів і увійшла до ТОП-100 найкращих стратегічних ігор усіх часів на сайті «BoardGameGeek». У 2020 році вона була локалізована українською мовою компанією «Geekach Games».

Регламент турніру

Турнір проводиться на платформі BoardGameArena. Участь безплатна. Необхідно зареєструватися на цій платформі й зіграти там хоча б 1 гру в Res Arcana.

Перед початком змагань буде створена турнірна сітка. Зареєструватися на турнір можна до 26 лютого 2021 року включно. Початок турніру - 27 лютого 2021 року.

Турнір проводиться за системою плей-офф, тобто з вибуванням тих, хто програв. У кожному матчі сходяться двоє. Переможець проходить до наступного кола.

Передбачено 4 призові місця. Переможець буде нагороджений кубком. Від головного спонсора, магазину Гікач Шоп, переможець також отримає настільну гру «Коса». Учасники, які посіли 2-4 місця, зможуть вибрати собі по одній грі - «Res Arcana», «Орифлама» або «З молотка!».